21 Mart 2011 Pazartesi

Yetenek Sizsiniz Türkiye Sefa Doğanay Final Performansı

                     

2011 yılının Yeteneksizsiniz Türkiye Programınında finalisti belli oldu, aslında şaşırılmayacak bir sonuçtu; Sefa Doğanay..

Muhakkak ki yalnızca taklit yeteği değil efendiliği mütevazi tavırları ile de türk halkının beğenisini topladı.

Yarışmanın ilk 5' i de tahmin edilen isimlerdi. Yalnız ilk 5'in içerisinde olması gereken 2 isim daha vardı, Kaan Gülsoy ve Sihirbaz Oğuz.. İlk 5'de Türkan Kürşad yerine Kaan Gülsoy'un olması gerekiyordu, o biraz süpriz oldu sanki, çünkü Türkan Kürşad'ın final performansı başarılı değildi, diğer bölümlerde halk üzerinde sesiyle etki bıraktığı için performansı çok iyi olmamasına rağmen smslerde ilk 5'e girdi. Kaan Gülsoy'un tek bir dezavantajı vardı; Türk halkı rap şarkıyı anlamıyor, dinlemiyor ve sevmiyor. Halbuki Kaan, seslendiği parçaları orjinallerinden daha çok iyi söylüyordu, inşallah ileriki günlerde sesini sık sık dıyabiliriz.

Finalde görmememiz gereken tek grup sanırım kuzeyin uşaklarıydı.. Başka yeteneklerin haklarını aldılar sanki? Smslerle seçilmesinin en büyük nedeni, yöresel bir dans yapmalarıydı.

Ve Aref Ghafouri.. Herkesi yine şaşırtmayı başarabildi, hani insanın aklına 'acaba o seyircilerle anlaşmalımıydı?' diye bir düşünce gelmiyor değil.. O da çok başarılıydı ama Sefa Doğanay ile beraber yarışması dezavantaj sağlamıştı, Sefa taklitleri dışında bu kadar sevilmeseydi belki de yarışmanın birincisi Aref Ghafouri olacaktı..

Finale çıkan herkes çok başarılıydı gerçekten hak eden kazandı..

Yetenek Sizsiniz Türkiye Sefa Doğanay Final Performansı, Yetenek Sizsiniz Türkiye Final Yorumları, Yetenek Sizsiniz Türkiye Final

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver