25 Mart 2011 Cuma

Saç Dökülmesi Hangi Bitkisel Yöntemler İle Geçirilebilir?Saç dökülmesini engellemek için, halk arasında kulaktan kulağa dolaşan birçok yöntem var. Fitoterapist Mustafa Aydıner doğa ve basit teknikler ile saç dökülmesini engeleyen yöntemleri belirtiyor, kına ve zeytinyağı karışımı ile yapılan  yöntemi,  saç bakımı için bir dönem kullanmıştım hem saçlarımı gürleştirdi hem de parlaklık verdi. Geçen yıllarda yaptığım bir uygulamaydı tekrar aklıma geldi, denemek lazım..

Odun külleri ile saç dökülmesini engelleme yöntemi, kulağa ne kadar ilginç gelse de Osmanlı devrinde bayanların sıkça uyguladığı bir yöntemmiş. Sinemaki de kolayca bulabileceğimiz saç gürleştirmek için doğal bir yöntem.

Saç Dökülmesini Engellemekden daha önce bahsetmiştik. Piyasada bulunan kimyasal maddeler ve paraben içerenkozmetik saç bakım ürünleri yerine bu doğal yöntemleri denemelisiniz..

Saç Dökülmesi Hangi Bitkisel Yöntemler İle Geçirilebiliyor?, Saç Dökülmesini Engellemenin Bitkisel Yolları, Saç Dökülmesini Engelleyen Bitkiler

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver