30 Mart 2011 Çarşamba

Saç Bakım Yağları - Harem Saç Bakım Yağı


Uzun bir süredir saç bakım yağı arıyordum. İnternetten araştırırken HAREMS 'in ürünlerini keşfettim. Daha önce kuaförümün de kullandığını görmüştüm ama kuaförün ıslak saça uygulama şeklini beğenmediğim için satın almak istememiştim.

Harems'in sitesini görünce direk dağıtıcı firmadan almanın daha uygun olacağını düşündüm ve aldım. Saç bakım yağı bugün bana ulaştı, kargo ödemesi ile ilgili ufak bir sıkıntı olmuştu. Kargo ücretini bir yanlışlıktan dolayı yine ödemek zorunda kaldım, firmayı bilgilendirdiğimde hemen arayıp ilgilendiler, karışıklık olduğunu istersem ücreti iade edebileceklerini veya kargo ücretini ödemeden cilt maskesi ürünlerinden gönderebileceklerini söylediler. Ne şanslıyım, yine 4 ayak üstüne düştüm. :) Firmaya teşekkür ederim.

Bu arada saç bakım yağını hemen denedim. Sprey şeklinde bir uygulaması var. Kuru saça masaj ile uygulayarak, 2 saat bekletiyorsunuz. İçerisinde; Badem Yağı, Susam Yağı, Ceviz Yağı, Defne Tohumu Yağı, Isırgan Yağı, Hint Yağı, Jojoba Yağı, Fındık Yağı, Menekşe Yağı, Ylang Ylang Yağı, Çam Terebentin, Lavanta Yağı, Sarımsak Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Zeytin Yağı, Buğday yer alıyor.

Özellikle Saç dökülmesi, kepek sorunu olanlar  mutlaka denemeliler. Fiyatı da oldukça uygun. 125 ml 15 tl.

Bu arada almak, incelemek, bilgi edinmek isteyenler için;  Harems Ottoman TIK TIK.. 

Sitede Saç Bakım yağlarının dışında, bitkisel şampuanlar, cilt maskeleri, masaj yağları, vücut bakım yağları da yer alıyor. Denedim yorumladım, incelemeden geçmeyelim efendim. :)

Saç Bakım Yağları - Harem Saç Bakım Yağı, Saç Bakım Yağı Nereden Alınır?, Saç Bakım Yağı Kullanıcı Yorumları

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver