2 Mart 2011 Çarşamba

Öyle Bir Geçer Zamanki Aylin 'in Gelinliği


Bir diziden 1 yılda 2 gelin çıktı, Öyle bir geçer zaman ki dizisinin Ali Kaptanı eşi Cemile'den olaylı bir şekilde boşandı ve Hollandalı Caroline ile evlendi. Ardından Ali kaptan ve Cemile' nin Kızı Aylin, Murat ile evlendi. Aylin, soneri sevdiği halde Muratla evlendi, Soner de arada kardeşi olduğu için duygularını gizlemek zorunda kaldı.

Carolinenin gelinliğinden sonra Aylin'in gelinliği de merak konusu oldu. 1960' larda geçen bir olayı anlatan dizinin gelinlik seçimleri 2010 ve 2011 modasını taşıyor olması pek uygun olmamış aslında..

Aylin' in gelinlik fotoğrafları;Carolinenin Gelinliği Nasıldı?

Öyle Bir Geçer Zamanki Aylin 'in Gelinliği, Öyle Bir Geçer Zamanki Aylin 'in Gelinliğinin Markası

2 yorum:

Dilekce.. dedi ki...

Benim hiç izlemediğim bir dizi ama sırf gelinliği merak ettiğim için sayfandan baktım, hakkaten 1960 larda nerde bu kadar modern gelinlik? Elbise gibi inen kabarık olmayan ispanyol kol gelinlik bekliyordum..
Yaaa bir de önemli bir sorum var. post içinde verdiğimiz herhangi bir bağlantıyı, nasıl yeni pencerede açtırıyoruz? target blank gibi bir kod uyguluyorum ama olmuyor bir türlü, aceba yanlış tagların arasına mı ekliyorum bilemiyorum, Sen nasıl yaptın, bi zahmet anlatır mısın? :))

Neşe Tuana dedi ki...

onu başka bir konu da anlatayım unutuyorum hep:)

muhasebe programları - indir - ilan ver