4 Şubat 2011 Cuma

Sevgililer Gününe Özel Hediyeler

Yılbaşından sonra, yine bir alışveriş furyası günü yaklaşıyor; Sevgililer Günü.. Herkeste bir telaş, ne yapsak  sevdiğimizi sevindirsek, ne yapsak da para harcasak.. :)Peki hediye olarak ne almak gerek? Mağaza, mağaza gezip hazır birşeyler almak yerine kendi ellerimizle yaptığımız hediyeler daha değerli olacaktır. Kızların yapabileceği en kolay hediye Atkı'dır.

 İki tanecik güzel bir iplik yumak ile sıcacık tutacak bir atkı yapılabilir, 2 günde de biter. Biraz daha iddialıysanız Kazak ya da süeter örebilirsiniz.

Erkeklere hediye almak oldukça zordur. Bir bayana alınabilecek binlerce hediye bulmak mümkünken, bir erkeğe alınacak hediyeler belirlidir.

Erkek için alınabilecek hediye önerileri; Kol düğmesi, atkı, tişört, saat, hırka, süeter, kravat, Ajanda, Kupa bardak, Snood.(boyunluk), ona özel hazırlanan bir yastık kılıfı, ...


Bayan için alınabilecek hediye önerileri ; Teker teker saymaya bile gerek yok aslında, bir bayana alabileceğiniz binlerce hatta milyonlarca hediye seçeneği var. Ama kişisel hediyeler (isme özel ajanda, aile fotoğraflarının bulunduğu fotoğraflık gibi) daha iyi bir seçim olacaktır.


Özel bir takvim yaptırıp, beraber olan bir resminizi takvim üzerine bastırıp hediye edebilirsiniz. Tabii bu öneri evli çiftler için daha uygun olacaktır. :)


Ve ya sosyal bir mecrada ona olan aşkınızı duyurabilirsiniz. Başkalarının duymasının ne kadar önemi var tabii orası tartışılır ama sevgililer gününde sesinizi duyurmak istediğiniz birileri var ise, NESETUANA.COM emrinize âmâdedir efendim. :) Yayınlanmasını istediğiniz her türlü paylaşımı (mektup, şiir, hikâye, sesleniş, resim vs.) gönderebilirsiniz..
Sevgililer Gününe Özel Hediyeler, Kadına Alınacak En Güzel Hediye, Sevgililer Gününde Alınabilecek Hediyeler

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver