26 Şubat 2011 Cumartesi

Rüyada Evleneceğin Kişiyi GörmekHafıza, dolu odalarla oluşmuş karmaşık bir labirentler topluluğu gibi.. Kimimizin çok kuvvetli, her anı her oalyı hatırlayabiliyor kimimizin de en özel anları bile hatırlayamacak kadar zayıf..

RÜYA..
Ev çok kalabalık galiba evden birisine milli piyangodan para çıkmış. Yoksa bu kadar akrabanın evimizde ne işi var. Bizim ev dubleks. Benim odam üst katta en kuytu köşededir. Çünkü en ufak bir seste bile uyanırım, uykum bölünür.

Aşağı iniyorum sevdiğim-sevmediğim bütün eş, dost, akraba vs.. burada. O sırada 'kimleri sevip sevmediğimi düşünüyorum da, sonra karar veriyorum. Ne kimseyi severim ne de sevmem. Çünkü ben etrafımda çok fazla insan olmasından hoşlanmam, ne kadar az insan o kadar az sorun demektir, yardıma ihtiyacı olan insanlara da uzak yardım en iyisidir.

Aşağı iniyorum, en gıcık kuzenimi görüyorum, o da ne? Elinde en sevdiğim beyaz tişörtüm ve sulu boya ile onu boyuyor, gitti güzelim tişört.. Ev dağınıklıktan almış başını gidiyor, bütün oyuncaklarım saçılmış etrafa.. Daha önce hiç bu kadar misafiri bir arada görmemiştim, gerçi eve misafir ne zaman gelse ben ortadan kaybolurum. Bütün bunlar beynimde dolaşırken, avazım çıktığı kadar bağırıyorum. ' Herkes kendi evine gitsin' diye. Herkes korku ile bir bana bir sol yumruğuma bakıyor. Çünkü sol yumruğumun büyük bir anısı vardır, ve ben hem sol hem sağ elimi kullanabildiğim için yumruklarım çok serttir. :P

'Herkes evine gitsin' dedikten sonra gerçekten herkes toparlanmaya başlıyor. Sonra teyzem geliyor yanında bir genç adam ile. ..bey'i tanıyormuydun diyor. Ben de ne söylediğimi hatırlamıyorum ama dalga geçecek bir kaç cümle söylüyorum.

Teyzem;
-bu benim avukatım diyor.
-Hönk..

Avukat bey bana yaklaşıp;
-ilerde evleneceğimiz için adınızı duyduğum bu anın özel olmasını istiyorum, diyor
-'Neşe' diyorum ve UYANIYORUM..

Bari adını soraydım, bari yüzüne biraz daha bakaydım..

Beynin içinde bir çip olsa da bilgisayarıma bağlı tarayıcı bağlantı kablosunu beynime taksam, sonra bilgisayarım  gece gördüğüm rüyalardaki tanımadığım yüzlerin resmini 'jpg' olarak bilgisayarıma aktarsa.. Ne olurdu hı ne olurdu? Olsaydı iyiydi ama olmadı, olamadı, olamaz.. :/

Yukarıda anlattığım olay tamami ile hayalidir.

Halk arasında dolaşan, tabiri caiz ise, bir kocakarı yöntemi var. İlk defa yatacağınız bir evde ev anahtarını yastığınızın altına koyarak yatarsanız, gece rüyanızda evleneceğiniz kişiyi görürmüşsünüz. Tabii ki böyle bir şey yok. Ama buna inanıp uygulayan milyonlarca insan var. Çoğu evlendikten sonra 'evet, ben bu yöntem ile eşimi rüyamda görmüştüm' der. Buna tesadüf diyemeyiz, çünkü tesadüflere inanmam, yalnız bilimsel bir açıklama yapmak da mümkün değil. Manevi olarak yorumlayacak olursak, insan rüya görürken ruhu başka yerlere gidiyor olabilir. Bazen rüyada uçtuğumuzu ama bedenimizi hissetmediğimizi görürüz, bu konuda ihtisas sahibi olmadığım sadece okuduğum kitaplardaki bilgileri aktarabileceğim için derinlemesine girmek istemiyorum. Sizin aktarmak istedikleriniz varsa yorum ile belirtin lütfen.. ^_^

Rüyada Evleneceğin Kişiyi Görmek, Rüyada Evleneceğin İnsanı Görmek

1 yorum:

Unknown dedi ki...

:) Hayalide olsa sakın ama sakın Avukat olmasın evlenilecek kişi. Evli diilim ama avukatları artık kendimden iyi biliyorum.

Rüyalara gelince eğer güzel bir rüya görüyor ve uyanırsam ve devamını görmek istiyorsam tekrar uykuya dalabiliyorum ve bilinçli olarak kaldığı yerden rüyama devam edip kendimce rüyamı şekillendirebiliyorum. :) Sevgilerimle.

muhasebe programları - indir - ilan ver