23 Şubat 2011 Çarşamba

Öyle Bir Geçer Zaman ki Balıkçının Hikayesi'Bu balıkçı nedir? kimdir?' diye merak edenler için, hikâyesi hakkında birkaç yorum yapayım; Balıkçının Ali kaptan gibi bir hikâyesi var. Karısını ve çocuklarını başka bir kadın için bırakır, Osman gibi küçük olan çocuğunu karısının elinden zorla alır. Ve çocuğu üvey anne ile büyürken, bir gün üvey anne pahalı bir vazoyu bilerek kırdıktan sonra suçu balıkçının oğlunun üzerine atar, Balıkçı buna inanır ve oğlunu tokatlar.

Ertesi gün küçük çocuk kendini havuza atarak intihar eder, Arkasında bir not bırakmıştır, notta ' Vazoyu ben kırmadım babacığım' yazar.. Balıkçı o günden sonra bir sahil kıyısında saç sakal birbirine karışmış şekilde balıkçılık yapmaya başlar, Dizideki gerçek Adı; Hikmet' tir ve bir holding'in sahibidir.

Bu güne kadar hiç bir maddi kaynağını kullanmayan hikmet bey, (balıkçı) cemile için fabrikasına gider ve fabrika müdürüne Cemile'ye iş vermesini söyler..

İleriki günlerde Cemile ve Balıkçı arasında duygusal bağlar gelişecektir.

Bunu da okumalısınız; Öyle Bir Geçer Zaman ki Balıkçı Kim?


Öyle Bir Geçer Zaman ki Balıkçının Hikayesi, Öyle Bir Geçer Zaman ki Balıkçının Sırrı, Öyle Bir Geçer Zaman ki Balıkçının Rolü, Öyle Bir Geçer Zaman ki Balıkçı Kim?,

1 yorum:

Unknown dedi ki...

Annem diyor ki" balıkçı sakalını kessin , Cemile ile evlensin " izleyici senaryoyu şekillendirdi galiba...
Mim imi sizinle paylaştım....Sorular bloğumda, sevgilerimle.iyi akşamlar

muhasebe programları - indir - ilan ver