11 Şubat 2011 Cuma

Meryem Uzerli'nin Saç Rengi Nedir?Meryem Uzerli'nin saç rengini merak eden bayanlardan çok mail gelmiş.  Twitterımdan kendisine direk sormak aklıma geldi.. Baktım ki bir çok sahte hesabı var, twitter kullanmadığını da magazin programlarından duyunca,  dizi setinden birini, tabiri caizse  kafesledim ve ona sordum :)


Meryem Uzerli, yani  Hürrem Sultan'ın saç rengi bakır kızılıymış. Loreal ve Organica markalarının bakır kızıl tonlarıyla aynı saç rengini elde edebilirsiniz. Yalnız doğal saçlarınız koyu bir renk ise, birebir aynı rengi vermez. Eğer sarı saçlıysanız tam da denemeniz gereken bir renk..Bakır kızıl benim daha önceki saç rengim. Yukarıdaki fotoğrafta olduğu gibi tam kızıl rengi veriyor. Doğal saç rengim üzerine uyguladığım için, tam rengi bu. Eğer bakır kızıl saç boyasını kullanmadan önce saçımda açma işlemi yapılsaydı saçımın rengi tam olarak şöyle olacaktı;Bu da benim istemediğim bir renk.. Meryem Uzerli'nin saç renginin aynısı.. Bu kızıl boya akmıyor mu? diye merak ediyorsanız, zaten 3-4 ay sonra yukarıdaki model fotoğrafta olduğu gibi turunculaşıyor.

Ünlülerin saç rengine özenmeye gerek yok, size en çok yakışan en çok sevdiğiniz saç rengi ne ise onu tercih etmelisiniz. Gerisi pek önemli değil. ^_^ Uyarı: Evde uygulamayı denerseniz, yeterli saç boyama deneyimine sahip değilseniz, hüsrana uğrayabilirsiniz.

Meryem Uzerli'nin Saç Rengi Nedir?, Meryem Uzerli Saç Rengi, Meryem Uzerli Saçları, Hürrem Sultan Saç Rengi,

3 yorum:

Hande dedi ki...

palette tarçın bakırıydı sanırım aynı bu renk..denedim bende tutmadı malesef:)
güzel bir renk.hafif turunculuğu var. beyaz tenlilere çok yakışan bir renk.

__fstk dedi ki...

bu renk harika hürremede cok yakisiyor ama herkeste hos durmayabilir..
o degilde saclarinin uzunluguna icim gitti:D cok güzel:)

Adsız dedi ki...

akosu deneyin 7.44 dü direk bu renk çıkıyo sacın ne renk olursa olsun bu boyanın özelliği hene istedgn rengi tutması

muhasebe programları - indir - ilan ver