15 Ocak 2011 Cumartesi

Online Ayakkabı Alışveriş Siteleri
Ben, genelde ayakkabı alışverişlerimin büyük bir kısmını yurtdışı internet sitelerinden yapıyorum. Hem kaliteli hem de daha uygun fiyatlarla alışveriş yapmış oluyorum. Tabii online alışverişlerden önce, aynı ayakkabıların Türkiyede satışının yapıldığı mağazalardan ve online satış sitelerinden fiyatlarını araştırıyorum. Örneğin Gojane'den 12 $ ye aldığım bir ayakkabının aynısını başka bir ayakkabı satış sitesinde 150 tl ye satıldığını görüyorum. Satış sitelerinde elbette ki kar payı, yurt dışı taşıma bedeli ücretleri de dahil edilerek, satışı yapılıyor.

Marka ayakkabı giyme takıntım olmadığı için, kaliteli bulduğum her ayakkabıyı giyebilirim. bu yüzden modelini güzel bulduğum ve güvendiğim yabancı sitelerden ayakkabılarımı alabiliyorum.

Yurt dışından ayakkabı satın alabileceğiniz siteler:

Gojane ; aradığınız her tür ayakkabıyı bulabileceğiniz bir ayakkabı satış sitesi, Sitede ayakkabı dışında giyim, kozmetik, takı gibi ürünlerde satılıyor. Yaptığınız alışverişlerde zannerdersem, 1 kg'ı geçmediği sürece (ben hiç geçmedim de) 30 $ gönderim ücreti ödeniyor.

Urbanog ; Ayakkabıları gojane ürünleri ile model olarak çok benziyor. Gönderim ücreti ise gojaneye göre daha pahalı 41 $ ödüyorsunuz. Bazı dönemlerde belirli ülkelere 'free shipping' uyguluyorlar ama Türkiye için yok.

Lovelyshoes ; Ayakkabılar inanılmaz ucuz fiyatlarla satılıyor. Yalnız hepsi çin malı, ayakkabılara çok umut bağlamazsanız ve değişik renklerde ayakkabılara sahip olmak isterseniz, orjinal bir ayakkabıya vereceğiniz para ile lovelyshoes'dan en az 100 tane ayakkabı alabilirsiniz.

Amiclubwear ; Site tasarımı biraz garip olsa da ayakkabı fiyatları uygun. Gönderimi ups olarak seçerseniz, 20 $- 30 $ arası değişen bir gönderim ücreti var.

Türkiyeden ayakkabı satın alabileceğiniz siteler:

Halens

Shoetek ; Beğendiğim birkaç model var, henüz buradan alışveriş yapmadım ama ayakkabıları lovelyshoes'dakilerle benzeşiyor gibi. Bazı modelleri çok güzel. Ayakkabı fiyatları 49-75 TL arası uygun fiyatlarla satılıyor. Kargo ücreti ise 7,5 TL. Melissa ayakkabılardan satsalardı alacaktım, çünkü fiyatları uygun..

Pabbuc ; Başka markaların ürünlerini satan bir site. En son buradan yılbaşı indiriminden yararlanarak, twigy panduf almıştım. Ayakkabı fiyatları çok yüksek olduğu için bir daha alışveriş yapacağımı sanmıyorum.


Bildiğim başka online ayakkabı siteleri de var ama satış fiyatları yüksek olduğu için onları eklemeye gerek yoki çünkü madem fiyatlar çok yüksek ayakkabıcıdan gidip almanız daha mantıklı olur. Sizin de bildiğiniz uygun fiyatlarla ayakkabı satan siteler varsa paylaşımlarınızı bekliyorum..

Online Ayakkabı Alışveriş Siteleri, internetten ayakkabı alışverişi, Online Ayakkabı Satan Alışveriş Siteleri, urbanog türkiye, urbanog alışveriş, urbanog ayakkabı, urbanog sipariş, gojane alışveriş, gojane sipariş, gojane ayakkabı, lovely shoes, lovely shoes alışveriş, amiclubwear, amiclubwear ayakkabı, amiclubwear alışveriş, shoetek, shoetek tek fiyat, shoetek online alışveriş

2 yorum:

Adsız dedi ki...

verdiğiniz sitelerde gerçekten çok güzel ayakkabılar var öncelikle teşekkür ederim. peki sipariş verdikten sonra nekadar sürede kargo elimize ulaşıyor.

üzüm kuşu dedi ki...

merhabalar bende aliexpressten ayakkabı aldım ama acele ettim numara konusunda normalde 36 numara kullanıyorum ama US 7 numarasını sipariş verdim sizce çok mu büyük olur :(( bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler

muhasebe programları - indir - ilan ver