6 Ocak 2011 Perşembe

Online Alışveriş Adresleriİnternet üzerinden alışveriş yapabileceğiniz internet sitelerini daha önce burada yazmıştım. Ucuz çin malı satan siteleri de yazmıştım.

Online alışverişi yüzyüze alışverişten daha çok seviyorum. Rahat rahat sitelerin tezgahlarında gezerek,  istediğim ürünleri alabiliyorum. En güzeli ise, ders aralarında kısa vakitlerimde alışveriş yapabilmek.. Güvenli alışveriş sitelerinden ürün aldığım için şimdiye kadar olumsuz bir durumla karşılaşmadım. Örneğin elektronik eşyaların çoğunu hepsiburada' da alırım. Eğer bozuk bir ürün çıkarsa mutlaka iadesini alıyorlar. Hepsi burada'dan aldığım bir kaç üründe üretim hatası vardı, iade olarak geri aldılar, sonra oto koltuğu almıştık koltuklarımıza denk gelmeyince onu da iade ettik, hiçbir sorun yaşamadım. Yüzyüze alışveriş yapılan yerlerin çoğunda sorun yaşanıyor. Ve dikkat ediyorsanız sıcak satışlarda esnaf fatura yada fiş vermiyor, ben mutlakaa aldığım ürünün fişini yada faturasını istiyorum.

İnternetten alışveriş yapabileceğiniz adreslerin bir kısmı da şöyle;
(Ben bu listedekilerden alışveriş yapmadım, güvenliik konusunu bilmiyorum ama denemek gerek..)Online Alışveriş Adresleri, online alışveriş giyim, internetten alışveriş siteleri

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver