25 Ocak 2011 Salı

Japon Yapıştırıcısı Elden Nasıl Çıkar?Defterimin üzerine, aldığım keçe ve yapay çiçekleri yapıştırmak için, masamdaki paketi bile açılmamış japon yapıştırıcısını kullanmak istedim, japon yapıştırıcıları minicik kutularda oluyor ya, paketini açtığımda yukarıdan deliğinin olmadığını gördüm, nasılsa hepsini kullanacağım diyerek, kutuyu makasla genişçe kestim. Birden yapıştırıcının hepsi elime döküldü, bu arada laptopumun üzerine de bir iki damla akmış. puff niye uzun uzun anlatıyorum ki, olan oldu..

Hemen ellerimi saf asetonla, sonra ılık suyla yıkadım. 3-4 dakika ılık su içerisinde beklettim. Neyse ki yavaş yavaş elimden çıkmaya başladı. Ama laptoğumdan çıkaramadım. İki damla hatırası kaldı, küçük ama baktıkça gıcık oluyorum. :P Edit: asetonla sürekli siliyorum, gittikçe çıkıyor gibi.

Tinerle çabuk çıkarmış ama laptopumu çizebilir daha kötü olabilir o yüzden denemiyorum. Sakın burda okuyup tinerle çıkarmayı denemeyin, sorumluluk kabul etmem. ^_^

Şimdi bu nasıl çıkacak bilemiyorum? Yarın atölyedeki hocama bir danışacağım, siz siz olun japon kullanırken, altına bir gazete kağıdı serin ve eldivensiz asla  kullanmayın..


Japon Yapıştırıcısı Elden Nasıl Çıkar?, japon yapıştırıcısı nasıl çıkar?, japon yapıştırıcısı tırnaktan nasıl çıkar?, japon yapıştırıcısı bilgisayardan nasıl çıkar?

1 yorum:

cem arı dedi ki...

bizzat denedim. %95 başarılı oldum. ellerimdeki japon yapıştırıcısını asetonla ovdum ve tırnağımla kazıdım işe yaradı. sonra tükrüğümle((ığğğ iğrenç:)))kazıma işlemine devam ettim . ve en sonunda bir el losyonuyla son kazıma işlemimi yaptım. 5 dakkada 5 parmağımı tertemiz yaptım.

muhasebe programları - indir - ilan ver