19 Ocak 2011 Çarşamba

İnternetten Alışveriş İçin AdreslerSürekli internetten alışveriş için, yurt dışı-yurt içi güvenilir ve ucuz alışveriş sitelerini bulup kategorilendirilmiş başlıklar halinde yazıyorum. Oldukça birikmiş, hepsini bir başlık altında da toplamak istedim. alışveriş yapmadan önce hepsini incelemenizde fayda var, çünkü aynı ürünler farklı sitelerde çok değişik fiyatlarla satılabiliyor.

AYAKKABI SATIŞI YAPAN SİTELER:

Yurt dışından ayakkabı satın alabileceğiniz siteler:

Gojane ; aradığınız her tür ayakkabıyı bulabileceğiniz bir ayakkabı satış sitesi, Sitede ayakkabı dışında giyim, kozmetik, takı gibi ürünlerde satılıyor. Yaptığınız alışverişlerde zannerdersem, 1 kg'ı geçmediği sürece (ben hiç geçmedim de) 30 $ gönderim ücreti ödeniyor.

Urbanog ; Ayakkabıları gojane ürünleri ile model olarak çok benziyor. Gönderim ücreti ise gojaneye göre daha pahalı 41 $ ödüyorsunuz. Bazı dönemlerde belirli ülkelere 'free shipping' uyguluyorlar ama Türkiye için yok.

Lovelyshoes ; Ayakkabılar inanılmaz ucuz fiyatlarla satılıyor. Yalnız hepsi çin malı, ayakkabılara çok umut bağlamazsanız ve değişik renklerde ayakkabılara sahip olmak isterseniz, orjinal bir ayakkabıya vereceğiniz para ile lovelyshoes'dan en az 100 tane ayakkabı alabilirsiniz.

Amiclubwear ; Site tasarımı biraz garip olsa da ayakkabı fiyatları uygun. Gönderimi ups olarak seçerseniz, 20 $- 30 $ arası değişen bir gönderim ücreti var.

Türkiyeden ayakkabı satın alabileceğiniz siteler:

ayakkabimoda

Shoetek ; Beğendiğim birkaç model var, henüz buradan alışveriş yapmadım ama ayakkabıları lovelyshoes'dakilerle benzeşiyor gibi. Bazı modelleri çok güzel. Ayakkabı fiyatları 49-75 TL arası uygun fiyatlarla satılıyor. Kargo ücreti ise 7,5 TL. Melissa ayakkabılardan satsalardı alacaktım, çünkü fiyatları uygun..

Pabbuc ; Başka markaların ürünlerini satan bir site. En son buradan yılbaşı indiriminden yararlanarak, twigy panduf almıştım. Ayakkabı fiyatları çok yüksek olduğu için bir daha alışveriş yapacağımı sanmıyorum.

MAKYAJ MALZEMELERİ SATAN SİTELER


Carmina; ( her 30 tl lil alışverişinizde makyaj çantası hediye ediliyor.)
HER TÜR ALIŞVERİŞ YAPABİLECEĞİNİZ KARIŞIK SİTELER

Trendyol - Üyelik davetiyesi için bana mail gönderebilirsiniz.
Markafoni-Üyelik davetiyesi için bana mail atabilirsiniz.
ArmaniExchange

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver