29 Ocak 2011 Cumartesi

Alix Avien Nail Deco {Çatlayan Oje}


Alix Avien tarafından piyasaya sürülen Nail Deco(Çatlayan Oje) serisi klasik oje renklerinden çok farklı, Nail Deco ojelerden herhangi birini farklı bir renk ojenin üzerine sürdüğünüz zaman, alttaki oje çatlayarak iki renk karışıyor ve ortaya ebruli bir renk çıkıyor. Yalnızca 1 adet nail deco ile bir çok farklı renk elde edebilirsiniz.

Siyah, Beyaz, Mavi ve Pembe olmak üzere 4 renk seçeneği mevcut. Fiyatı ise 4,90 TL.

Renkleri güzel görünse de içerisinde çok fazla kimyasal madde bulundurduğunu düşünüyorum, zaten öyle olmasaydı tırnağa sürüldüğünde diğer ojeyi çatlatmazdı.

Eğer denemek isterseniz, beyaz ile kırmızı, beyaz ile siyah, beyaz ile pembe ve kırmızı ile siyah oje renkleri güzel duruyor. Ve çatlayan ojeyi tırnaklarınıza sürdükten 1-2 dakika sonra kuruyunca,  parlaması için tırnak cilası sürebilirsiniz.

Alix Avien Nail Deco {Çatlayan Oje}, Alix Avien Çatlayan Oje, Alix Avien Nail Deco Fiyat,

1 yorum:

capriceline dedi ki...

sevgili neşe tuana
"Renkleri güzel görünse de içerisinde çok fazla kimyasal madde bulundurduğunu düşünüyorum, zaten öyle olmasaydı tırnağa sürüldüğünde diğer ojeyi çatlatmazdı."
demişsin, bu ojeden kullandım ve diğer oje aynen duruyor kendisi çatlıyor sadece. ayrıca ojelerin tamamında kimyasal madde var zaten...

muhasebe programları - indir - ilan ver