24 Ocak 2011 Pazartesi

2011 Gelinlik Modelleri


'En zor evlilik kış aylarında yapılan evliliktir. ' Yağmur yağar, kar yağar davetlileri ağırlayacak yer bulamazsınız, Salına salına evinizden gelinlikle çıkarken etekleriniz en kolay kış aylarında kirlenir. Zordur kış gelini olmak..

Ne var ki gelinlik modelleri mevsimlere göre pek farklılık göstermiyor. 'Nasılsa 1 defa giyilecek' diye düşünüldüğü için, en çok straplez ve dekolte gelinlikler tercih ediliyor. Ben, gelinlikte çok açık modelleri ve dekolteyi hiç sevmiyorum,  sanki gelinliğin güzelliğini gölgeliyor..

Bayanların gelinlikte en önemli beklentisi; kabarık olması. Kısa duvaklar tercih edilmiyor. Son yıllarda kırık beyaz renkte gelinliklerde tercih edilmeye başlanmış, kırık beyaz gelinliklerin 'vintage' görüntüleri oldukça göz doldurucu.

Beğendiğim bazı gelinlik modellerini toparladım. Evlilik hazırlığı yapanlara/yapacak olanlara umarım fikir verebilir. Ben hepsini çok beğendim, 'şunu daha çok beğendim' diyemiyorum, tercih yapamadım. Sanırım ben evlenecek olsam, gelinliğimi kendim dikerim. :)

Siz en çok hangi modeli beğendiniz?fotoğraflar; pronovians

2011 Gelinlik Modelleri, 2011 gelinlikleri, 2011 gelinlik modası, wedding dress, wedding dresses, 2011 gelinlik modelleri antalya

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver