31 Aralık 2010 Cuma

Küçük Sırlar Ayşegülün Kırmızı Rujunun MarkasıKüçük Sırlar dizisinin Hırçın kızı Ayşegül'ün (Merve Boluğur) giyimi ve kullandığı makyaj ürünleri bayanlar tarafından çok merak ediliyor. Star tv ile bu konuda yaptığı küçük bir röportaj bulunuyor;

Sokakta hayranlarınız durdurup dizideki stilinizle ilgili soru soruyorlar mı?


Evet, sürekli! Kızlar genelde giydiklerimle ve özellikle rujumla ügileniyorlar. Rujumun rengini ve markasmı soran çok kişi var.Rujunuzun markasını biz de öğrenebilir miyiz?

Rujum Sephora'nm kırmızı ruju. Zaten tek bir kırmızısı var. Mat ve dolgun bir renk. Günlük hayatımda da bu rengi çok severek kullanıyorum. Hatta bu rol için görüşmeye gittiğimde kırmızı rujum ve yandan ayrık kabarık saçlarımla gitmiştim. Yönetmen beni görünce Ayşegül'ün de imajının böyle olması gerektiğini düşündü.


Sephora ürünlerinin orjinallerini yurtdışı internet sitesinden(tık tık) satın alabilirsiniz. 50 dolar üstü alışverişlerinizde taşıma-nakil ücreti bulunmuyor..

Küçük Sırlar Ayşegülün Kırmızı Rujunun Markası, Küçük Sırlar Ayşegülün Kırmızı Ruju, Sephora kırmızı ruj

2 yorum:

Adsız dedi ki...

Ne özenti ne basit bir toplumuz ya ! Nefret ediyorum şöyle saçmalıklardan ! Aman aman ne farklı bir durum sanki ya?!! Kırmızı ruj ya bu kırmızı ruj !! Sanki hiç kırmızı ruj görmemişler de, ya da çok farklı bir renkmiş gibi de soruyorlar bir de..! Yok Bihter'in kolyesi,yüzüğü, Sıla tokası, Süleyman boxerı, Abdurrahman saati bu ne yaaa?!!! Hadi orginal olan ilk kez görülen nesneleri "bi nebze" olsun anlayamaya zorlarım kendimi ama kırmızı ruju sorgulamak buna bile, bu karakterden sonra yönelmek nedir ya??!! Off off !! Konuşsam saatlerce yazarım da, buna değer ne gücüm var, ne de zamanım!

YETENEK-SİZİN dedi ki...

tüm dilekleriniz gerçek, yeni yılınız kutlu olsun!♫ Sevgilerimle ♫

muhasebe programları - indir - ilan ver