29 Aralık 2010 Çarşamba

Hediye Olay Total Effect Krem İsteyen?


Denedim biliyorum , yeni çıkan ve kullanımı yaygın olan ürünleri üyelerine kargo ile adreslerine teslim ederek, deneyip, memnuniyetlerini paylaştığı güzel bir sosyal paylaşım alanı..

Üyesi olduğum için,  bazen yeni çıkan ürünlerin tester sürümlerini gönderiyorlar. Gerçi uzun zamandır birşey gönderdikleri yok ya :P Neyse..

Mailime gelen bir yazıyı paylaşmak istedim.

Aşağıdaki linkten üye olursanız, sanırsam ki etkinlik sonrasında benim zincirime dahil olanlar (tabii ilk 4 e girebilirsem) 1 adet orjinal boy Olay Total Effect gündüz kremi kazanacaklar. Bir de alışveriş çeki varmış eğer benim olursa Boyner hediye çekini blogda hediye olarak verebilirim,  zaten yaşadığım yerde boyner yok. Başka birşey olsaydı daha makbul geçerdi   ^_^

ÜYE oLMAK VE OLAY KREM KAZANMAK İÇİN BURAYA TIKLA ve açılan sayfada 'ZİNCİRE KATIL' butonuna tıkla, mail adresi yaz ve katıl.. İşte bu kadar.


Mailime gelen yazı;
Sevgili katılımcımız,
Türkiye’nin en uzun Olay Total Effects zincirini başlatmak için, aşağıda yer alan “Katılımınızı tamamlayın” butonuna tıklayın ve size özel hazırlanan zincir linkinizi yaymaya başlayın!

En uzun zincirin kurucusu Boyner’den 3.000TL, sonraki 4 en uzun zincirin sahibi de 1.000TL değerinde alışveriş çeki; en uzun zincirde yer alan üyeler ise bir adet orijinal boy Olay Total Effects gündüz kremi kazanacak!

Olay Krem, HEdiye Olay krem, denedim biliyorum olay krem, olay total effects

3 yorum:

Hande dedi ki...

katıldım zincire ;)

zeynep dedi ki...

Zaten siteye üyeyim elbette katılırım zincirinize:))Sevgiler..

Neşetuana dedi ki...

Hande ve Zeynep teşekkür ederim. :)

muhasebe programları - indir - ilan ver