9 Aralık 2010 Perşembe

Çin Malı Satan SitelerBugün yurtdışı alışveriş sitelerinin bir kısmını araştırıyordum. Gördüğüm kadarı ile çoğu site ürünlerin gerçek fiyatlarının çok üstünde fiyatlarla satış yapıyor. Sonra aklıma 'bir milyonlukçu dükkanları' gelince, çin malı satan internet sitelerini araştırdım. Bunlardan birisi "dealeerextreme sitesi" ..

"Dealeerextreme 'nin dünyanın birçok ülkesinde müşterilere sahip olmasının asıl nedeni kargo ücretinin ve kdv oranının olmaması. Satın aldığınız ürünler 100 $ geçmeyen fiyatlardaysa, gümrükten geçerkende bir sorun yaratmıyor. Ptt yoluyla, mektup gibi size ulaştırılıyor.

Diğer çin malı satışı yapan siteler

Focalprice
Uxcel

3 sitede birbirinin alternatifi olabilir. Ben baktım da inanılmaz ucuzlukta ürünler var. Yeni yıl için hediye seçimi yapmadan önce yukarıda belittiğim siteleri mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Çin Malı Satan Siteler,ÇIN IN BIZE SATTIĞI MALLAR, ÇIN INTERNET SATIŞ SITELER, ÇIN MALI SATAN FIRMALAR, ÇIN MALI SATAN SITE, ÇIN MALI SATAN SITELER, ÇIN MALI SATAN TELEFONCULAR, ÇIN MALI SATAN UCUZ SITELER, ÇIN MALI SATANLAR, ÇIN MALI SATILAN SITELER, ÇIN MALI SATIŞ SITELERI, ÇIN MALI SATIŞ YAPAN SITELER, ÇIN MALI ÜRÜN SATAN SITELER, ÇIN MALI ÜRÜN SATANLAR, ÇIN MALI ÜRÜNLER SATAN SITELER, CIN MALLARI, ÇIN MALLARI SATAN, ÇIN MALLARI SATAN FIRMALAR, ÇIN MALLARI SATAN MAĞAZALAR, ÇIN MALLARI SATAN SITE, CIN MALLARI SATAN SITELER, ÇIN MALLARI SATANLAR, ÇIN MALLARI SATIŞ, ÇIN MALLARI SATIŞ PAYPAL, ÇIN MALLARININ SATILDIĞI SITE, ÇIN MALLARISATIS, ÇIN TELEFONU SATAN, ÇIN TELEFONU SATAN SITELER, ÇIN ÜRÜNLERI SATAN, ÇIN ÜRÜNLERI SATAN FIRMALAR, ÇINMALAI SATAN SITE, ÇINMALI SATAN SITELER, COK SATILAN ÇIN URUNLERI, DEAL EXTREME, DEAL EXTREME BENZERI, DEAL EXTREME GIBI SITELER, DEAL EXTREME HAKKINDA, DEALEXTREME, DEALEXTREME ALAN, DEALEXTREME BENZER SITELER, DEALEXTREME BENZERI, DEALEXTREME BENZERI SITE, DEALEXTREME BENZERI SITELER, DEALEXTREME BENZEYEN SITELER, DEALEXTREME ÇIN, DEALEXTREME EN IYI ÜRÜNLERI, DEALEXTREME GIBI, DEALEXTREME GIBI ÇIN SITELER, DEALEXTREME GIBI SITE, DEALEXTREME GIBI SITELER, DEALEXTREME ILE ÜRÜN ALAN, DEALEXTREME TELEFON, DEALEXTREME ÜRÜM ALMAK, DEALEXTREME YORUMLARI, DEALEXTREME.COM, DEALEXTREME.COM BENZERI SITELER, DEALEXTREME.COM SCRIPT, DEALXTRAME HAZAR, GÜMRÜK MALLARI SATANLAR, GÜNLÜK ÜRÜN SATAN SITE, GÜNLÜK ÜRÜN SATAN SITELER, GÜNLÜK ÜRÜN SATAN SITELERI, INTERNET SATIŞ YAPAN SITELER, PAZARDA EN COK SATILAN MALLAR, SANAL ÇIN MALI SATIŞI, SITELERI, TELEFON SATAN SITELER, UCUZ ÜRÜN SATAN SITELER, ULTRA-LITE WATERPROOF IONIZER SPORTS WATCH, YOK SATAN ÜRÜNLER, YOK SATANLAR

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver