12 Kasım 2010 Cuma

Youtube Yine KapatıldıDeniz Baykal ve Nesrin Batok'un olduğu videoların Youtube üzerinden kaldırılması için açılan davadan Youtube'u kapatma kararı çıktı.

Evet,  youtube 'a yüklediğim videolarım yalan oldu, yine yasaklara geldik..
Her taşın altından (her davanın sonucundan) youtube ' a kapatma cezası çıkarılıyor. Anlayacağınız youtube' a gelen giden, sağdan,  soldan, ortadan vuruyor. Ama artık iyice işin -argo tabiri ile 'cılkını' - çıkardılar. 3 gün youtube'u aç, göster 'yaşasın özgürlük' dedirt, sonra yine kapattır. Yani ; 'Göstert ama elletme'...

Bilseydik;  Deniz Baykal'ın o meşhur videosuna bir bakardık değil mi? Halbuki biz youtube nin açılmasına sevinip, videolar arası rahat bir gezinti yaparken, yukarıdan göbeğini kaşıyan adamlar da yeni kapatma projelerini uyguluyorlarmış. Şimdi sorarım hakim bey; Suçlu Kim? Her şeyin suçlusu youtube mi? Ben o siteye girmek istiyorsam, siz Türkiyeden erişimi yassaklasanız ne fark eder? Ben yine siteye girerim, değil mi?

Youtube Yine Kapatıldı, İnternete Sansür

1 yorum:

Sihirli Yazılar dedi ki...

Şu an için yeniden açık:) Ama tekrar kapatılabilirmiş de. Sözkonusu videolar Türkiye'den ulaşılamayacak biçimde siteye tekrar yüklenmiş vs.
Çocuk oyuncağına döndü.

muhasebe programları - indir - ilan ver