12 Kasım 2010 Cuma

Ülker Dankek ÇikolatalıHazır çikolatalar çok satılmaya başlayınca, markalarda çeşitli ve yeni çikolata lezzetleri üretmeye başladı. Dankek'in 'çikolatalım'ı da bu ürünlerden birisi. Annemin içi yumuşacık, dışı sıcak çikolata kaplı 'anne pastası'na benziyor. Bu sabah annecik bilgisayar çantamın içine bir tane atmış, tenefüste yerim diye düşünmüş. Çayı isteksizce içerken, dankek'i görünce sevindim.

Yumuşak kek'in üstü çikolata ile kaplanmış, kek aralarında hafif çikolata tadı ağzınıza geliyor. Biraz da bitter çikolata acımtraklığı var ama çay içerken yerseniz pek farkedilmiyor.

Bu arada kaç kalori olduğunu bilmiyorum ama zaten % 40 çikolata barındıran bir yiyeceğin kalorisini öğrenmemeniz psikolojiniz açısından daha iyidir. Eğer kilo probleminiz varsa yememeniz gereken bir çikolata diyelim.

Unutmadan; Dankek'in bir de güzel bir kampanyası var. Dankek paketleri Vodafone dakikalarıyla dolu. Hem yiyelim, ağzımız tatlansın hem de bedava dakikalarla konuşalım, süpper kampanya ama benim vodafona hattım yok :( Kampanya hakkında detayı bilgi için TIK TIK..

Ülker Dankek Çikolatalı, ülker dankek çikolatalı kalorisi,

2 yorum:

YeMeK vAkTi dedi ki...

Gerçekten harika bir kek:)

Hep bir arada sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dilegiyle...

İyi Bayramlar....

Neşetuana dedi ki...

Teşekkür ederim. İyi bayramlar :)

muhasebe programları - indir - ilan ver