4 Kasım 2010 Perşembe

Tülin Şahin Makyaj DvdManken Tülin Şahin, Med Yapım (Fatih Aksoy) ve Oriflame işbirliği ile bir makyaj yapma dvd si çıkarılmış. Sanırım dvd'nin yapımcısı da Fatih Aksoydu ve Türk kadınlarının 'maymun gibi makyaj yaptığını' söyleyerek, türk bayanlara hakaret etmişti.

Örnek olması açısından makyaj dvdsi hazırlasaydım, manken olarak Arzum Onan'ı seçerdim, çünkü türk kadınını güzelliği, duruluğu ile fazlasıyla temsil ediyor.


Arzum Onan'ın hiçbir zaman aşırı ya da yüz tipine uymayan bir makyajla görüldüğüne şahit olmadım. Ayrıca bir anne olarak da toplumun genel kesimini örnek tavırları ile fazlasıyla temsil ediyor. Yani diyeceğim o ki; Tülin Şahin güzel bir yüz ya da reklam olabilir ama türk kadınlarına örnek gösterilecek bir makyaj dvdsi hazırlayan bir bayan olarak seçilmesi  doğru  değil.Farklı kozmetik firmaları ve markaları böyle bir çalışmayı yapmayı düşünüyorsa ARZUM ONAN'ı mutlaka düşünmeleri gerekiyor.

Üstelik,  eğer türk bayanları gerçekten maymun gibi makyaj yapıyorlarsa, bunun sorumlusu da;  tvlerde gördüğümüz suratını yağlı boya tuvaline çeviren ünlüler ve mankenler değil midir?

Bu arada Tülin Şahin'in Makyaj Dvd'si 14.99 TL den satışa sunulmuş. Videosunu bulur bulmaz bu başlık altına ekleyeceğim.tülin şahin makyaj dvd, tülin şahin makyaj sırları, tülin şahin makyaj videosu, tülin şahin makyaj dvd indir, tülin şahin makyaj video, tülin şahin makyaj dvd izle, tülin şahin makyaj kitabı, tülin şahin makyaj ve bakım sırları, tülin şahin makyaj önerileri

1 yorum:

Modavesaire dedi ki...

bence arzum onan türk kadınını temsil edemez .. türk kadınının ne yüz tipi ne de vücut tip var onda.. son derece farklı bi tip, olağanüstü güzel ama türk kadınının yüz tipine uygun biri değil.. yani gurur yapmanın da bi anlamı yok, tülin şahin gayet doğru bişey demiş, %100 olmasa da çoğunluk yanlış makyaj yapıyo.. kırmızı ruj sürüp başka bi makyaj yapmayan, bi ton allık süren, fondoten kullanmasını bilmeyen kadınlar çook !! sokağa çıkıp bakmanız yeterlii.

muhasebe programları - indir - ilan ver