3 Kasım 2010 Çarşamba

Tresan ŞampuanDün bir arkadaşım denemem için,  Tresan'ın minik şampuan kutularından getirdi. Aslında bilmediğim bir marka olduğu için,  kullanırken biraz tereddüt ettim ama tresan şampuanın kokusu o kadar güzeldi ki.. Isırgan otunun kötü koktuğunu düşünürdüm ama güzel bir kokusu var ve şampuanı saç kremi olmadan  kullandığınızda bile saçlarınıza günlerce süren yumuşaklık veriyor.

Tek sorun şampuan bitkisel olduğu için çok fazla köpürmüyor, köpürmesi için biraz fazla kullanmanız gerekiyor. Saça parlaklık veriyor, dökülmeyi azaltıyor.

Bunlar benim görüşlerim ve herkese aynısını tavsiye edemeyiz, çünkü saç derileri ve saç yapılarına bağlı olarak, başkalarına iyi gelen şampuanlar, bakım kremleri, bakım yağları gibi şeyler bize olumsuz etki verebilir. Bu nedenle öncelikle küçük şişeleri alarak deneyip görmeliyiz..

tresan saç toniği, tresan saç kremi, tresan ısırgan otlu şampuan yorumları, tresan ısırgan otlu şampuan kullananlar, tresan kullananlar,  tresan ısırgan otlu şampuan

3 yorum:

yeşim ertem dedi ki...

İçinde "sls" varmı bilmiyorum ama yeni öğrendiğime göre sls(sodyum laureth sülfat)kanserojen ve saç dökülmesine yol açabilecek bir maddeymiş,internetteki forumlarda da hep paylaşılıyor, ben de sitende paylaşmıştım.Ben "unı" yeni doğan şampuanını buldum bir tek ..,o da fazla köpürmüyor,zaten köpürmeyi sağlayan maddeymiş bu ...belki tresan da da yoktur...,paylaşmak istedim

Modavesaire dedi ki...

benm saçlarımı kazık gibi yaptı hem şampuanı hem de kremi.. kremi bi işe yaramadı zaten bırak saçımı açmayı, kazıklığına kazıklık kattı :)) tabi herkesin saçı farklıı. farklı etkiler gösteriyoo..

Newbahar dedi ki...

Her saç tipine uygun ve tavsiye ederim. Bilinen güvenilir bir markadır.

Saçlara canlılık veriyor ve dökülmeleri önlüyor.

muhasebe programları - indir - ilan ver