9 Kasım 2010 Salı

Öyle Bir Geçer Zamanki Arap Militan KızKanal D' de salı akşamları yayınlanan,  Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinde sürekli şiddet sahneleri yer alıyor. Aile içi şiddetten sonra 80 li yıllarda siyasi meselelerden üniversitede sağ ve sol görüşlü öğrencilerin birbirine girmesi konusu da dizi de işlendi. Geçen hafta yayınlanan bölümler harikaydı, aslında ülkemizde okullarda hâlâ sağ ve sol görüş çatışması yaşanıyor. Her şeyin aşırısının zarar olduğunu unutmamak gerek.

Dizide Ahmet karakterinin canlandırdığı görüş ve tavırlar ilgi çekici. Bağımsız, aynı zamanda eşitlik ve halkların kardeşliğini isteyen fikirleri yaşatmaya ve yaymaya çalışıyor, bunun için çabalarken hayatından bile vazgeçebiliyor.


Dizinin geçen bölümünde kadroya dahil olan, sol görüşlü arap kızı canlandıran Şenay Aydın da çok başarılı bir performans sergiledi. Dizide kalıcı olması aksiyonlu sahnelere ve dizinin yapısına heyecan verecektir. Daha önce 'saklı yüzler' filminde başrolde oynayan aydın, bitlisli bir aşiret kızı.

Dizide 22 yaşında olan Amina karakterini canlandırıyor. Bu arada dizide Ahmet'in kağıt üzerinde görünen karısıymış..

Öyle görünüyor ki, dizi bütün karakterleri ile son yılların en iyi dizilerinden birisi..

Öyle Bir Geçer Zamanki Ahmet Dayak Sahnesi,öyle bir geçer zamanki arap kız, öyle bir geçer zamanki arap kız kim?, Şenay Aydın Öyle Bir geçer Zamanki, Öyle Bir Geçer Zamanki Arap Militan Kız

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver