12 Kasım 2010 Cuma

Flormar ÜrünleriMakyaj çantamı karıştırıyorum; aynı kozmetik ürünlerini yanyana diziyorum. Allıklar, Rujlar, Rimeller, Fondotenler, Pudralar,Ojeler, Rimeller, Dudak Parlatıcıları, Farlar.. Bütün ürünlerden birer adet Flormar ürünü mevcut.

Bir ara Flormar'ın bloggerlara ürün gönderimi vardı. Bana da ürün geleceğine dair bir mail yollayarak, adresimi istemişlerdi. Ama sözlerinde durmadılar. Sözlerinde durmadıkları gibi bu konuyla ilgili hiç bir açıklama da yapmadılar.

Yani,  gelecek ürün; bir rimel ve bir parlatıcımıydı neydi hiç önemi de yok açıkçası ama Flormar gibi isim yapmış bir firmanın, önce 'size ürün göndereceğiz' deyip,  daha sonra sözünün arkasında duramaması çok şaşırtıcı, güven sarsıcı bir durum. Bu olaydan sonra flormar ürünlerini gönül rahatlığı ile alamıyorum çünkü verdikleri sözde durmayan insanlara nasıl güvenebiliriz?

Aklıma geldi,  paylaşmak istedim.. Belki sesimi duyan olur..

Flormar Ürünleri

1 yorum:

papatyaninguncesi dedi ki...

haklısın.bende ürünlerin fiyatları farlı neden diye sormuştum tuğba hanım dı yanılmıyorsam baştan savma bir cevap vermişti pek bir ilgililer yani :))allıklarını blogcu arkadaşlar beğeniyorlar ama alıp denemedim

muhasebe programları - indir - ilan ver