29 Kasım 2010 Pazartesi

Fatmagülün Suçu Ne Beren SaatBihter' den fatmagül'e dönüş..

Fatmagülün suçu ne dizisini ara sıra takip ediyorum. Beren Saat ve Engin Akyürek'in gerçek oyunculuk  kabiliyeti dışında diğer karakterler aklımda yer edinmiyor. Tabii fatmagül'ün fena karadul yengesinin çok inandırıcı hallerini saymazsak..

Dizi inanılmaz sıkıcı bir konsept içerisinde devam ediyor. Bir heyecan yok, aklınızda 'acaba böyle mi olacak? yoksa böyle mi?' şeklinde sorular oluşturmayacak kadar sıradan bir senaryo üzerinden devam ediyor. En basit sahneler bile uzatılarak, seyirciyi sıkarak gösteriliyor. Baı sahnelerde konuşmak için dakikalarca birbirlerinin suratlarına bakakalıyorlar, hani o arada diğer kanallları gezmeye bile fırsat buluyorum.Beren Saat'in kaç bölümdür üzerinde aynı basma entari ile görünmesi de ayrı bir kriz.. Aşk-ı memnuda kendisini sürekli bakımlı, güzel kıyafetler içerisinde görmeye alıştıktan sonra bu dizide hep böyle çirkinleştirilmiş olarak görünmesi can sıkıcı.. Senaristler diziye bir heyecan katmak amacı ile Fatmagül'ü ani bir değişiklik ile bir gecede güzelleşen kül kedisi misali bir duruma soksalar çok dikkat çekici olacaktır..

Fatmagülün Suçu Ne Beren Saat, Bihterin Fatmagüle Dönüşü

2 yorum:

Ecehan dedi ki...

Benim bir komşum var, yaşlı bir teyze. Her seyrettiğinde Fatmagül'e ekranda yaklaşıp ""eee Bihter hanım dünyanın kaç bucak hali var, öğrendin mi?" diyormuş, çok hoşuma gidiyor teyzenin halleri.

Neşetuana dedi ki...

:)

muhasebe programları - indir - ilan ver