13 Kasım 2010 Cumartesi

Ezel'deki Hain Kim?Atv ekranlarında yayınlanan Ezel dizisinin 43. bölümünde dayı düşmanların geleceğini fark edince Ezel' e 'aramızda bir hain var ve o hain az sonra burada olacakları bildiği için, masadan kalkıp gidecek' diyerek, azad, eyşan, ali ve cengiz'in bulunduğu masaya doğru gidip oturuyorlar. Oturdukları anda Kenan Birkan'ın adamı Temmuz yanında adamlarıyla beliriyor.

Senaryo buraya kadar çok heyecanlı ama mantıksız noktalar var. Azad'ı yani öz kızını bütün çatışmalardan uzak tutan dayı, üstelik sakat ve savunmasız bir durumdayden, düşmanlarının geleceği yere kızını neden götürsün? neden bu kadar savunmasız kalsın? Belki de ' haini öğrenebilmek için sevdiklerini korumaktan vazgeçeceksin' sözü bununla ilgiliydi.

Son yayınlanan bölümde, temmuz biri ile telefonda görüşmüş 'beraber çalışmamıza sevindim' demişti. Bu konuşmayı şöyle yorumlayabiliriz; Temmuz Ramiz Dayının safına geçmişti. Eğer temmuz, dayı ile işbirliği yaptıysa, ezel'i ve Azad'ı da yanına alarak, o masadan ayrılacak. Ama ezel Eyşan'ı orada bırakmak istemeyecektir. Bu noktada karışık bir konu var.

Hain olan biri var deniliyor, hain temmuzsa Kenan Birkan'a hainlik ediyor. Diğer adamları öldürüp, dayıyı kurtaracak.

Yoksa hain Tefo'nun Şebnem'i mi?

Ya da hain Ezel. Temmuz'u arayarak, artık onlarla beraber olduğunu söyledi. Aralarında Temmuz'la gerçekten işbirliği yapan biri daha vardı ve ezel yerlerini bildirdikten sonra,  Temmuz,  haini  'oradan uzaklaş' diye uyarmıştı.

Ezel'deki Hain Kim?

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver