2 Ekim 2010 Cumartesi

Takip Edilesi Bloglar


İnternet sitesi (blog) tutmak, oraya her gün emek verip güncel yazılar yazmak kolay bir şey değil elbette. Bunun yanında yazdığınız konular ile ne kadar takipçi kitlesine ulaştığınız da önemli.

Örneğin ben ilgi alanlarım dışında kalan konuların yayınlandığı internet sitelerini sık sık ziyaret edemiyorum. Yani takip ettiğim yerlerin bana farklı fikirler vermesi ya da güncel haberlerden bahsetmesi gerekiyor.

Sürekli takip ettiğim bir kaç internet sitesi var. Genel olarak, işten kalan dar zamanlara sahip olduğum için, uzun yazıları okuyamasam da, her zaman yorum yapamasam da bir şekilde (izleyici olarak) takip ettiğimi göstermeye dikkat ediyorum. Emek vererek güzel paylaşımlar yapanlar var. Elbette ki blog yazmak da bir şekilde özgüveninizin varlığını gösterir. Her ne kadar hobi ve eğlence alanım olarak görüp buraya yazı yazmaya devam etsem de, işim gibi oldu diyebilirim.

Konuyu dağıtmadan; takip edilmeye değer blog adreslerini bir başlıkta toplamak istiyorum. Eğer güzel tavsiyeleriniz var ise,  lütfen paylaşalım.

Not :link verilen yorumları yayınlamadan farklı bir başlıkta toplayacağım.

Takip Edilesi Bloglar

1 yorum:

C3Moi dedi ki...

valla tüm blogları takip ediyorum izlediklerimin arasında biraz zor oluyo ama merak işte ;)

muhasebe programları - indir - ilan ver