6 Ekim 2010 Çarşamba

She Rimel - She Mascara - She Farlar - She Göz Kremi

Geçtiğimiz haftasonu, kozmetik mağazasında She markasının renkli standını görünce, She'nin yeşil renk mascarasından, Göz kremi olarak geçen, koyu yeşil göz farından  satın aldım. She markası, kozmetik ürünlerindeki ambalaj renkliliği ile küçük bayanların daha çok ilgisini çekiyor.

Yorumlarıma gelince; renkli rimeller çabuk kuruyorlar. Gözleriniz hassassa kesinlikle renkli rimel kullanmayın, arpacık oluşumuna neden oluyor, uzun süre gözde kalması kızarmasına neden oluyor. Hacimsiz ve ince kirpiklere sahipseniz, renkli rimel kirpiklerinizi daha kötü gösterecektir. Benim gibi koca kirpiklere sahipseniz, sadece üst kirpiklerinize sürmelisiniz.

She'nin mor, mavi ve yeşil olmak üzere 3 adet renkli rimeli var, en başarılı olan rengi yeşil..Gelelim, üzerinde göz kremi olarak yazan, göz farı diye satın aldığım ürüne. Gerçekten krem gibi sürülüyor. Bildiğimiz krem ama parlak ve koyu bir yeşil, çok güzel bir rengi var ve gözü rahatsız etmiyor, üstelik uzun süre kalıcı..

Bu arada almak isteyenler için fiyatlarını da belirteyim. She Fatlash Green Rimel; 3,50 TL. She Eyes Cream 1,90 TL. Fiyat olarak gayet uygunlar.

She ürünlerini kullananlar, görüşlerini başkalarını bilgilendirme amacı ile yorum olarak,  paylaşsın lütfen

She Rimel, She Mascara, She Farlar, She Göz Kremi, She Fatlash Green Rimel

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver