2 Ekim 2010 Cumartesi

Reklam Fırsatları


Sol panelde görünen blog izleyicileri dışında, arama motorları ve yurtdışı sitelerinden gelen, geniş bir izleyici kitlesine sahibim, Google Analytics raporlarımı incelediğim zaman, ziyaretçi sayısının çoğunluğuna şaşırıyorum, ama blogu sürekli güncel tutmam benim için bir avantaj ve  tabiiki ziyaretçi sayımı arttırıyor.

Zaman zaman,  Firmalar ve İnternet Sitelerinden çeşitli reklam talepleri geliyor. Belirli bir düzen ile, reklam fırsatlarını karşılıklı olarak, değerlendirebileceğimizi düşündüm.

Eğer Neşe.tuana.com' da reklamlarınızın yayınlanmasını istiyorsanız,  size sunabileceğim reklam fırsatlarını lütfen okuyunuz:

* Blogumun sağ, sol ve üst başlık kısmı panellerinde, uygun boyutlardaki banner reklamlarınızı yayınlayabilirim.

*Ürün tanıtımı ile de ziyaretçi kitleme ulaşabilirsiniz. Tanıtmamı, yorumlamamı istediğiniz bir ürün var ise, e-mail yolu ile iletişime geçerek, vereceğim adres bilgilerine ürününüzden gönderebilirsiniz. Denedikten sonra fotoğrafları ile beraber yorumlayarak, blogumda paylaşabilirim. Lütfen, mail ile ulaşarak, kullanmadığım bir ürün hakkında yorum yapmamı yada konu yazmamı talep etmeyiniz, memnun kalmadığım-denemediğim bir ürünü tavsiye etmeyi etik bulmuyorum.

*Eğer isterseniz; blogumda düzenlenecek, bir hediye etkinliğine sponsor olarak, ziyaretçilerime hediye verebilir, ürün tanıtımınızı yapabilirsiniz.

*Bunların dışında, bir makale ile tanıtımınızı yapabilirim.

*Reklam kazançları bir derneğe aktarılmaktadır.

Unutmayalım ki,  karşılığı verilmeyen hiçbir işten başarı alınamaz.

Sorularınız ve Reklam Fiyatları için, E-mail adresim; tuananese@gmail.com

Neşe Tuana

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver