8 Ekim 2010 Cuma

Hc Saç Bakım Kompleksi YorumlarUzun zamandır yayınlamayı ertelediğim bir konuydu..

Geçen aylarda saç bakımım için, bakım ürünlerini araştırırken, yakın bir arkadaşımın tavsiyesi ile HC saç bakım kompleksinden aldım. 1 şişesi 45 TL ye satılıyor. Bakım kompleksi,  bir çok bitkisel yağ içeriyor. Yaklaşık olarak 2 aydır da kullanıyordum. Ama artık kullanmayı bıraktım. Çünkü, zaten çok çabuk uzayan saçlarımın daha da çok uzamasını sağladı, :)düzenli kullanıldığı zaman saç tellerinizi de çok kalınlaştırıyor.

Kullanım klavuzunda saçta 2-3 saat bekletildikten sonra, yıkanması gerektiği yazıyordu. Ama ben gece yatmadan saçlarıma bakım komplexini uygulayıp, gönderilen özel bonesini geçirip, sabah uyanınca yıkıyordum. Galiba bu uygulama saçlarıma daha çok yaradı.

Eğer saçlarınız boya veya çeşitli hastalıklar sebebi ile dökülüyorsa, yıpranmışsa, uzamıyorsa; HC Saç Bakım Kompleksini kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Bugün satın alacaklar için bir indirim kupon kodu; FP42161

Hc Saç Bakım Kompleksi Yorumlar, Hc Saç Bakım Kompleksi, Hc Saç Bakım Kompleksi Fiyatı, Hc Saç Bakım Kompleksi Kullananlar

4 yorum:

modafobik dedi ki...

Bu erkekler için de uygun dimi? Yahu yaşım erken ama kel kalcam diye korkuyorum napsaam yav :) daha doğal bişiler önerebilir misin benim saçlar iiçin :D ?

Neşetuana dedi ki...

Modafobik; evet, erkekler içinde uygun. Zaten içerisinde tatlı badem yağı, ısırgan otu yağı vs gibi saçı besleyici yağlar var.
Doğal bir şey; sarımsağı ezip saçınızda bekletebilirseniz saç çıkmasını sağlıyor. Ama onu da herkes denemek istemiyor. :)hem zahmetli hem kokusuna dayanmak gerek.

Mehtap dedi ki...

Ben almak isterim ama benim yakınımda satış noktası yok.Kendimde internet üzerinden alışveriş yapmayı sevmiyorum.Daha kolay nasıl alabilirim ki.Denemek isterim doğrusu.(Kızlarım için de, kendim içinde.)

Duygu TOZCU dedi ki...

Merhaba Mehtap, yaklaşık 1 saat önce bende internet üzerinden sipariş verdim. Aslında seninle aynı kaygıyı taşıdığımdan internetten alışveriş yapmıyorum ;ancak öğrendiğim kadarıyla bu ürünü yalnızca internetten satın alabiliyoruz. Yalnız ödeme koşulları arasında"kapıda ödeme" diye seçenek gördüm ve bunu seçtim. Sipariş onayı için firma tarafından hemen arandım ve ürün bedelini teslimat esnasında nakit ödeyebileceğim söylendi. Bu da güzel bir çözüm bana kalırsa:) İstersen sende bu şekilde temin edebilirsin. Hoşça kal...

muhasebe programları - indir - ilan ver