27 Ekim 2010 Çarşamba

Ezel 40. Bölüm (Emre Aydın)


Biliyorum her hafta Ezelden bahsederek kafanızı şişiriyorum. :) Ama izlediğim başka bir dizi yok, her şeyi biraz biraz takip etmeye çalışıyorum, düzenli olarak izlediğim tek dizi Ezel..

40. bölümünde de bir yığın heyecan vardı. Hâlâ Dayı ile Kenan Birkan arasındaki sır düşmenlık nedir çözebilmiş değiliz. Sonra dizinin senaryosu  ezel'in yani ömer'in intikamı ile başlamıştı, şimdi ise dayı ve kenan birkan savaşının piyonları sahnede; eyşan, ezel, ali, cengiz..

Senaryo ne zaman yığıldı kaldı desek, yeni macera ile yeniden başlıyor. Dün yayınlanan 40. bölümünde de Emre Aydın konuk oyuncu olarak yer aldı, neyse ki behlül pardon sekiz, yani dayının torunu Ramiz gibi hazin ve anlamsız bir son ile ölmeden, bir gülümseyip diziden yok oldu..

Bence sekiz de ölmedi, senaristler yine akıl karıştırmaya çalışıyor. Gelecek bölümlerde göreceğiz; dizi aniden 3 ay öncesine döner ve aslında izlediklerimizin hiçbiri düşündüğümüz gibi değildir, senaristler bize göstermedikleri sahnelerle aklımızı karıştırıp, toparlarlar..

Bu arada dizide şebnem ve tefo'nun rollerinin azaltılması çok kötü olmuş..

Bakalım yeni bölümler de dediğim gibi olacak mı?

Ezel 40. Bölüm (Emre Aydın)

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver