20 Ekim 2010 Çarşamba

Emir Berke Zincidi (Küçük Osman)Kanal D' de yayınlanan, Öyle Bir Geçer Zaman dizisinin en küçük ve yaşına rağmen büyük oyunculuk başarısı gösteren karakteri minik Osman, yani Emir Berke Zincidi hepinizin dikkatini çekmiştir. Dizi oyuncuları oldukça başarılı ama küçük osman dizinin kanını oluşturuyor. Her sahnede aynı bir hüzünü gerçek gibi canlandırıyor. Bir çok insanı ağlatıyor..

Osman karakterini canlandıran Emir Berke 5 yaşında..Oyunculukta 'gelecek vaad eden' imajında olmasına rağmen büyüyünce 'köpek balığı bakıcısı' olmayı istiyormuş..

Küçük Osman yani Emir Berke ile yapılan kısa bir röportaj;

Bana ne anlatmak istiyorsun? 
Ben hayatta balıkları her şeyden çok seviyorum. Herkesin de balıkları sevmesini istiyorum. Bunu yazar mısınız? 

• Yazarım... Peki, şimdi oyunculuk yapıyorsun. Büyüyünce de oyuncu mu olacaksın? 
Hayır, ben büyüyünce köpekbalığı bakıcısı olacağım. Onlarla oynayacağım. 

• Bu diziye nasıl girdin?

Ben zaten reklamlarda oynadım. (Burada sözü annesi alıyor) Emir Berke’nin babası manken. Oğlumuzu iki yaşında bir ajansa yazdırdık ve pek çok reklam filminde rol aldı. Bugüne kadar da gittiğimiz her deneme çekiminde yönetmen görüşmesine kaldık. Oğlumuzun yeteneğinin farkındayız. (Emir Berke annesinin sözünü kesiyor) Ben 200 kişi arasından bu diziye seçildim. Annemle ezber yaptık. Ben de çekime ezberimi çok iyi yaparak geldiğim için kazandım. Mimiklerimi iyi kullanıyorum. 

• Sette en çok kiminle anlaşıyorsun? Aras ağabeyimi çok seviyorum, onunla maç da yapıyoruz. Erkan ağabeyle de oyun oynuyorum.

• Sokakta insanlar seni görünce ne yapıyorlar? 
Yanıma gelip öpmek istiyorlar. Fotoğraf çektiriyorum. Konuşmak isteyenler de oluyor. Sorularına cevap veriyorum. Balıkları anlatıyorum. 

• Osman ve Emir Berke’yi birbirine karıştırıyor musun? 
Anlamadım! (Burada sözü pedagogu alıyor) Emir Berke çok yetenekli ve sosyal bir çocuk. Onunla sette özel olarak ilgileniyoruz. Hem çekilen sahnelerden hem de ilgiden dolayı psikolojisi bozulmasın diye sürekli konuşuyoruz. Şu ana kadar hiçbir farklılık yaşamadık. O dizide oyun oynadığının çok farkında. Sette Emir Berke, ekranda Osman. Akıllı bir çocuk ilgi de onu şımartmadı. (HT MAGAZİN

Emir Berke Zincidi (Küçük Osman), Öyle Bir Geçer Zaman ki Küçük Osman

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver