27 Eylül 2010 Pazartesi

Sarı Saçlı Ünlüler


(Nichole Kidman)
Zaman zaman kuaförlerde kulak misafiri oluyor ve görüyorum; bayanlar saçlarını çeşiti sanatçıların saç renklerine boyatmak istediklerini söylüyorlar ya da ellerinde bir yazıcı çıktısından alınmış sarışın bir ünlü resm,  ile kuaöfe gelerek 'işte bundan istiyorum' diyorlar..

Birkaç önce saçlarımda sarı renge geçiş yapmıştım. Ama hâlâ bu renge alışamadım. Ayna karşısına geçene kadar hep kızıl saçlıyım sanıyorum. Galiba ben sarı saçlardan kısa bir zaman sonra vazgeçip yine kızıla yani doğal havuç saçlarıma  geçiş yapacağım.

Saç renginiz istediğiniz ton sarıdan değilse, aşağıdaki fotoğraflardan beğendiğiniz sarının çıktısını alarak, kuaförünüze gidin, ya da doğruca saç boyası satılan bir yere giderek o renge uygun olan boyayı alın. Eğer saçlarınızda balyaj yoksa, biraz da becerikliyseniz evde kendi saçınızı yakmadan çok kolay bir şekilde boyayailirsiniz. Püf noktası: saç boyası alırken, amonyaksız olanları tercih edelim..

Görüldüğü gibi saç renkleri ten rengi ve yüz güzelliğine göre değişiklikler gösterebiliyor. Bu yüzden yüz tipi ve ten renginize  uygun saç boyası rengini özenle seçmeniz gerekiyor.

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver