3 Eylül 2010 Cuma

Plastik Kapak Kampanyası - Plastik Kapak Tekerlekli SandalyeEngellilere tekerlekli sandalye alınabilmesi için, Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinin başlattığı, İstanbul-Ataşehir Belediyesinin de destek verdiği kampanyaya sadece evinizdeki kapakları biriktirerek katkıda bulunabilirsiniz. Hergün evimize giren şişeleri düşünecek olursak ciddi miktarlarda kapak toplayabiliriz. Hatta yukarıdaki afişi bastırarak, çevrenizde yaygınlaştırırsanız Alışveriş Merkezleri, küçük bakkallarında konu hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Konu hakkında bilgi için BU sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Birkaç plastik kapak ile birilerinin hayatına önemli bir katkıda bulunmak ne kadar güzel değil mi? Bazen çok önemsiz gördüğümüz şeyler, başkalarını mutlu etmek için için çok önemli maddeler olurlar..

TOPLADIĞIMIZ KAPAKLARLA ADIM ADIM ENGELLERİ AŞALIM...

Not : Her 250 kg plastik kapak ile 1 tekerlekli sandalye alınabiliyor.

Türev'in tekerlekli sandalye ile ilgili reklamını da izlemenizi tavsiye ederim:


                   
Neşe Tuana

1 yorum:

sincabı buldum dedi ki...

ege üniversitesi tıp fakültesinde de aralıklı aralıklı var kapak atacacağınız yerler.genelde bir çok insan geliyor bizim üniversite hastanesine etrfalarına biraz bakarlarsa görebilirler.çok teşekkürler bunu yayınladığın için.bizim fakültede baya rabet görüyor herkes oldukça dikkat ediyor buna seviniyorum duyarlı olduğumuzu görünce.çöpteki bütün şişeler kapaksız artık :)

muhasebe programları - indir - ilan ver