1 Eylül 2010 Çarşamba

Keçiye Tecavüz


Haber:  

MUĞLA'nın Marmaris İlçesi İçmeler Beldesi'ndeki makilik alanda keçiye tecavüz etmek isterken suçüstü yakalanan 33 yaşındaki Y.G. gözaltına alındı. Eski terör örgütü üyesi olduğu, bir süre cezaevinde yattıktan sonra aftan yararlanarak çıktığı belirlenen Y.G., polisteki sorgusunda suçunu kabul etti. Keçinin sahibi 40 yaşındaki Fatma C., Y.G.'den şikayetçi olurken, hayvanı kesip, gömeceğini ya da yem yapılmak üzere hayvan barınağına vereceğini söyledi.

Namus meselesi yüzünden öldürülme kararı alınan bir keçi, günah keçisi..

Toplumda sapıklığında çeşitleri oluşmaya başladı. Yakın bir zaman öncede damacanaya tecavüz eden modeli ile karşılaşmıştık, sırf bu yüzden uzun bir süre bir çok insan damacana su almayı bırakmıştı.. Anlaşılan simdide gözlerini ete dikmişler. Artık et yemeyi de bırakırız..

Haberde bahsi geçen keçicik muayene edildikten sonra üzerinde sperme rastlanmış, tıp bilgim çok fazla yok, ancak spermler ete mi karışıyor, ne oluyor?

Sevinsek mi? Üzülsek mi? Şöyle ki bu adam hayvan yerine bir insana da tecavüz edebilirdi, şimdi bu noktada karışık düşünceler içerisine girdim, yani hayvan diye 'önemi yok mu ' diyeceğiz, yoksa bir insanın başına gelmediği için sevinecek miyiz? bilemiyorum.. İki ucu şey...

Keçi kesilecek ve gömülecek yada hayvan barınağına yem olarak verilecek, tecavüzcü de basit bir ceza ile kurtulacak, değişmeyen kural.. Ehh keçi tecavüzcüsüyle evlendirilemeyeceğine göre tek yolu kesilmek..

 # Tecavüz edilen keçinin sahibi, keçiyi kesip hayvan barınağına vereceğini söylemiş. Tecavüzcüyü kesip, hayvan barınağına yem olarak versek?

Neşe Tuana

6 yorum:

FashionDesignbyCnS {Cns'design by Cansu} dedi ki...

ikisinide keseim bence keçi dışında! bu kadar sapkınlık olurmu ya! ne biçim insanlar bunlar!

Dallama Blogger dedi ki...

dengini ve eşini bulmuş cezaya gerek yok.

Sevtap dedi ki...

İğrenç mahlukat.Eğer üzerinde sperm bulunmuş ve olay %100 kesinse bence organı kesilsin canlı canlı bak bir daha böyle pislikler yaşanıyormu!

sine'mden dedi ki...

son dediğin çok doğru olmuş bence,adamı kesip barınağa verelim !

Adsız dedi ki...

Merhabalar,

Bu olay, koca bir topluma mal edilemez elbette, ama bu toplumun içinden bir kişi de olsa, hala hangi duraklarda bekleyenlerimizin olduğu belli oluyor.

Allah ıslah etsin ve hidayet versin!

YETENEK-SİZİN dedi ki...

Olay kötü ama şu başlık beni kopardı"Namus meselesi yüzünden öldürülme kararı alınan bir keçi, günah keçisi.. "

muhasebe programları - indir - ilan ver