28 Eylül 2010 Salı

Kastamonu Çiftliği


Ben genellikle çoğu alışverişimi internet üzerinden güvendiğim firmalardan yaparım. Böylelikle hem daha uygun fiyata ürünleri alabiliyor, hem de vakit kaybı, ürün taşıması gibi dertlerden kurtuluyorum.

Örneğin; alışveriş merkezinden aldığım bir baharat türünden, memnun kaldıktan sonra, firmanın internet sitesini buldum. E-satışı olduğunu görünce, hemen sitesinden sipariş verdim. Ürünleri alışveriş merkezinden aldığım fiyattan daha ucuza adresime kadar getirttmiş oldum. Tabii ki bunu yaparken, sadece güvendiğinizve tavsiye edilen firmaları tercih etmelisiniz.

Kastamonu Çiftliği de internet üzerinden e-satış yapan, gıda firmalarından birisi. Daha çok yöresel ürünlerin satışı yapılıyor. Firma internet sitesinde ne ararsanız bulabilmeniz mümkün. Pastırmadan bulgura, salepten sarımsağa.. Ayrıca aldığınız ürünlerin yanlarında küçük hediyeleri de mevcut..

Ben henüz bu siteden alışveriş yapmadım. Eğer yaparsam onunla ilgili izlenimlerimi de paylaşırım. Ya da sizlerden alışveriş yapanlar var ise, görüşlerini yazabilir.


Kastamonu Çiftliği İnternet sitesine uaşmak için tıklayınız

Kastamonu Çiftliği, İnternet Alışverişleri

1 yorum:

Unknown dedi ki...

ene :) Şoklardayım Ben Kastamonudayım ama bunu ilk kez burada görüyorum vay memleketim benden habersiz sosyalleşmeye büyümeye başlamış. :) Teşekkürler paylaştığın için tebrikler bu siteyi akıl edip böyle bir şeye imza atanlara da.

muhasebe programları - indir - ilan ver