24 Eylül 2010 Cuma

Fotoğrafları Film Yapma ProgramıÇocukluk fotoğraflarımın büyük bir kısmı baskı haline getirilerek albümlere yerleştirilmiş. Tabii teknoloji ilerleyince artık fotoğrafları cd, flaşbellek ve pcler içerisinde saklamaya başladık.

Baskısı alınmış fotoğrafları da taratarak, bir cdye aktardım. Şimdi bütün fotoğrafları birleştirerek güzel müzikli bir film yapmak istiyorum. Bakarsınız, Allah ömür verirde sağlıkla yaşarsak, gelecekte torunlarımla güle oynaya izleriz bunları :P

Bu program yardımı ile seçtiğiniz resimlerden güzel bir film şeridi oluşturabilirsiniz. Program aynı zamanda JPG, GIF, BMP ve ICO formatlarını destekleyen bir resim görüntüleme programı. Demo sürümü olduğu için bazı özellikleri kısıtlamalı, ancak işinizi görecek kadar kullanabiliyorsunuz.

Öncelikle 'buradan'  Programı download ediyoruz. Kurulum yapıldıktan sonra, masaüstünüze gelen, 'slideshowsetup' programına tıklayarak, kuruyoruz. Sonrası tamamen uğraşıya dayanıyor. Hadi bakalım, ben de programı çözmeye çalışıyorum. güzel bir video yapacağım herhalde :)

Fotoğraflardan film yapma ile ilgili farklı programlar da varmış. Onları da denedikten sonra buraya eklerim..

Neşe Tuana

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver