15 Eylül 2010 Çarşamba

En İyi Su Markası?


Yaklaşık olarak 4 yıldır Hayat Su markasını tercih ediyorduk, ama bazı nedenlerden dolayı hayat su dışında bir damacana su almaya karar verdim. Pet şişe su ihtiyacım olduğu zaman Nestle Pure Life 'ı tercih ediyorum. Suyun tadı olur mu? demeyin. Nestle Pure life'ın diğer sulardan farklı ve güzel bir tadı var. Hayatsu danone'ye ait bir firma. Nestle ile de bir bağlantısı var mı? bilmiyorum..

Fiyat konusundan bakarsak, 19 lt damacana sular genel olarak 5-6 tl arasında bir fiyat ile satılıyor. İsim yapmış markalar diğerlerine göre daha pahalı oluyor. Ben her ay su faturasından çok, damacana suya para veriyorum. Ya siz? Madem, çeşme suları içilmiyorsa niye belediyeler su hizmeti veriyor? Bütün su kaynaklarını paralı hale getireceklerine, evlere ayrı bir kaynak suyu hattı çeksinler de rahat rahat çeşmemizden içelim suyu. :) Gerçi damacana su almaya gücü yetmediği için çeşme suyunu kaynatarak içen birçok insan da var...

Anlayacağınız kararsızlıkla beraber acilen bir damacana su markası seçmek zorundayım. Siz hangi damacana su markasını tercih ediyorsunuz? Tercih sebebiniz nedir? Memnun musunuz?

Neşe Tuana

5 yorum:

Yılmaz Barış dedi ki...

En çok güvenilen sular
hayat ve erikli...

ucuz olmasına rağmen sultan su da oldukça kaliteli ve güzel bir tada sahip

Modavesaire dedi ki...

2006 YA KADAR MUSLUK SUYU İÇTİMM..O ZAMANLAR FARK ETMİYODUM SU FARKINI AMA ŞU AN MİNİK Bİ ŞİŞE ALIRKEN BİLE MARKASINA BAKIP ALIYORUM.. Bİ YIL KADAR HAYAT SU İÇTİM.. PURE LİFE I DA DENEDİM.. ZATEN BİLİYOSUNUZDUR: aytaç, sağlık, ceysu, turkuaz tadı bence musluk suyu gibii.. musluktan iç daha iyi. YAKLAŞIK 3 YILDIR DA ERİKLİ İÇİYOORUM.. PİYASADAKİ EN SAĞLIKLI SUYUN ERİKLİ OLDUĞUNU BİLİYORUM ANCAK TADI BENİM İÇİN ÖNEMLİ :)
TADI OLARAK EN YUMUŞAK ERİKLİ.
İÇTİĞİMİZ SU ÖNEMLİ. GİYİMDEN, YEMEDEN KISIP ADAM GİBİ SU İÇMELİ DİYORUM BEN..SON SÖZ ::: E RİK Lİ !!

bir güzel çift dedi ki...

dönüşümlü olarak Pınar su ve Erikli tercih ediyoruz biz...ve kesinlikle tavsiye ediyorum çünkü ben de suyu seçenlerdenim :)

Dilekce.. dedi ki...

Merhaba, su konusunda benim tercihim kesinlikle Eriklidir. Fiyatı diğer markaların hepsinden daha fazla olsa da tadı ve içeriği konusunda beni memnun eden tek marka kendisi.

Neşetuana dedi ki...

Yılmaz Barış, Burcu Küçükturan, Bir güzel çift ve Dilekce ; Tavsiyelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Sanırım Pınar ve Erikli suyu alacağım. Anlaşılan en iyisi Erikliymiş :)

muhasebe programları - indir - ilan ver