25 Ağustos 2010 Çarşamba

Ben Adamı Ayrılırken Tanırım

 

Seren Serengil'in yepyeni albümü "Ben Adamı Ayrılırken Tanırım" Eylül 2010'da tüm müzik marketlerde . Şarkının sözlerini, aradım taradım ama hiçbir yerden bulamadım. Eylül ayından itibaren her yerde Seren Serengil'in albümünün dinleneceğini düşünüyorum. Albüm ismi de çok güzel ve özenle seçilmiş. 


İnsanları en iyi sizin hayatınızdan çıktıklarında tanıyabilirsiniz.

Hayatınızdan türlü sebeplerle çıkardığınız yada çıkarmak zorunda kaldığınız insanlar, zamanla yaptıkları hareketlerle sizdeki konumlarını değiştirebilirler. Çok sevdiğiniz, sizin için çok büyük anlamı olan insanlar bir anda gözünüzde bir hiçe dönüşebilirler.

Ayrılma, uzaklaşma dönemleri sancılı zamanlardır, insanların birbirlerine karşı saygısını koruması da muhtemelen zor olur, zaten saygıyı koruyabilen insanlar birlikte mutlu yaşayabilmeyi başarabilmiş kimselerdir.

En güzeli saygısızlığın oluşacağının sinyalini aldığınız an iletişimde bulunduğunuzduğunuz insanlarla görüşmeyi bırakmanızdır. İnsanlarla iletişiminizde,  koyacağınız sınırlar hem huzurlu bir hayatın kapısını açar hem de kişilerin sizlere yaklaşımının saygı çerçevesi içerisinde devam etmesini sağlar...


Neşe Tuana

1 yorum:

Masum İnciler dedi ki...

"İnsanları en iyi sizin hayatınızdan çıktıklarında tanıyabilirsiniz."
bu sözüne kesinlikle katılıyorum bu arada Serdar Ortaç Seren Serengil'e bir şarkı hediye etmiş diye yazıyordu msn Türkiye sayfasında o şarkıyıda albüme ekleyecekmiş. Çok merak ediyorum bende

muhasebe programları - indir - ilan ver