31 Temmuz 2010 Cumartesi

Cosmetica Antalya
Antalyada Cosmetica Mağazaları, kartlı bir kampanya başlatmış, cosmetica kartınız varsa her ürünü neredeyse yarı yarıya alıyor gibi görünüyorsunuz. İşin aslı biraz farklı tabii. Dün gittim, Flormar Pretty Compact Allıktan aldım. Cosmetica kartı olanlara 6.90 TL, olmayanlara 14.90 TL diye bir fiyat koymuşlar.  Zaten Flormar'ın e satış sitesinde bu allık 6.90 TL ye satılıyor. Ama şu da var ki, aynı ürün fiyatına farklı yerlerden de baktım,  bu allığı gerçekten 14,90 hatta 18 tl ye satan kozmetik yerleri de var. Kim neye satarsa öyle yani..

Bu duruma kızdım ama Cosmetica alışveriş açısından rahat bir yer, kozmetik olarak ne ararsanız uygun fiyata bulabiliyorsunuz. Toka ve çantada satılıyor ama onlar çok pahalı..

Çalışan bayanlarda sürekli aşırı makyaj yapıyorlar, hani kapıdan girince onları gördüğünüzde sahneye çıkacakmış gibi durduklarını düşünürsünüz. Biraz daha doğal olsalar harika olurdu..

Bir de ergenliğe yeni geçmiş minik hatunlar, bu ablalarının suratında kullandığı makyaj ürünlerini teker teker öğrenip onlardan alıyorlar.. Küçükken yaşını büyütmeye çalışan küçük bayanlar, büyüdüklerinde de "nasıl genç görünsem?" diye kafa yoruyorlar. :)

Çalışanları bol makyajlı falan ama seviyorum hepsini, kankalarım da var :p Bir de oraya saç boyası, tırnak cilası almak için gelen erkekler var. Bildiğin metroseksüel grup yani.. Kulaklarındaki o süslü küpelerden ben de bile yok hani.. Rimel sürenleri de kızlardan daha bir bakımlı görünüyorlar ama bana itici geliyorlar..

Konu başlığının dışına çıkmadan; Antalyaya geldiyseniz, gelecekseniz kozmetik alışverişi için; en uygun fiyatla kozmetik ürünlerini almak için, Cosmetica' yı seçebilirsiniz. Ne ararsanız bulunuyor, yalnız ilk girişte kart isteyerek, üye olun ki kasaya gelince ücret farklılıklarına şaşırmayın..

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver