21 Haziran 2010 Pazartesi

Siyah Gözlük Altından Röntgencilik Yapanı da Varmış


Sıcaktan Tansiyonum düşünce, arabayı yolda bırakıp oradan bir dolmuş ile sahil şeridinde küçük beach kulübleri olan kız arkadaşımın yanına gittim.Uzun zamandır davet ediyordu ama fırsatım olmamıştı.Klübe varınca kapıda karşıladı beni.Sahil lobisine oturduk, uzunca sohbet ettik eski arkadaşlarımızı aradık konuştuk, onlarda geldiler.Biz sohbet ederken kalabalık bir grup önümüzdeki masaya oturdu.Gelenlerden birisi resmi bir dairede çalışan bir yönetici, yanındakilerde çalışanlarıydı.Hepsi de mafyalar gibi siyah gözlük takmışlardı.Aynı anda gözlüklerini çıkarıp masaya koydular.Garip ve komik bir görüntüleri vardı.Resmi daire müdürü bey, gözlüğünü hiç çıkarmadı.Zaten dışarda da hep gözlük takardı.
İçlerinden biri müdürüne;

-Niye çıkarmıyorsun gözlüğünü,  dedi.
-Böyle daha iyi bakıyorum, dedi.
-Neye ? dedi.
-Neye olacak bikinili, mayolu kadınlara dedi.

Çevresindekiler kahkaha attıktan sonra, konuşmasına devam ederek;

-Bakın şimdi böyle otururken, aslında ben sağ yanda şezlongda uzanan kadınlara bakıyorum, sonra sola bakıyorum ama siz farketmiyorsunuz dedi.Gözlük takmamın asıl sebebi bu, dedi.

Herşeyin röntgenciliğini duymuştum da siyah gözlük ile röntgencilik yapanını da gördüm.Aşmış adamlar olayı, inşallah birgün biri farkeder de o siyah camlar gözünde mor' a dönüşür. :P

Biz ne yaptık?Yok, adamları dışarı attırmadık, aslında ben öyle düşünmüştüm ama arkadaşlar konuşmaları gizlice kameraya aldı.Yakında internet sitelerine dağıtacaklarmış :P Bu konuşmayı yapan adam evli, 2 tane de çocuğu var.Resmi bir dairede de yönetici.Böyle de seviyesiz konuşmaları yapacak birisi.Güler misin?Ağlarmısın? Evet, evet hala böyle insanlar var...

Neşe Tuana

2 yorum:

komançi dedi ki...

uyarsanız daha iyi olmazmı ya video olayı bambaşka bir boyut katabilir. neticede o düşüncede adam sayısı az olacagını sanmıyorum.

Neşetuana dedi ki...

komançi; ben de uyarmanın doğru olacağını düşündüm ama sanırım dediğiniz gibi öyle insanlar azımsanamayacak kadar çokmuş, uyarmak da işe yaramıyormuş.Videoyu niye çektiler bilmiyorum aslında ama kötü birşey yapacaklarından değil:)

muhasebe programları - indir - ilan ver