23 Haziran 2010 Çarşamba

Minik Dikiş Makinası


Hazır Yaz tatilindeyken, eskimiş kıyafetleri kesme-biçme-dikme yöntemi ile değişik şekillere çevirmek istiyorum.Evde uzun zaman önce aldığımız, bir nakış makinesi var.Kumaş üzerine çok güzel desenler çıkarıyor ama maalesef düz dikişi çok kötü yapıyor.Bu yüzden minik bir dikiş makinesi almak istiyorum.

Yukarıdaki fotoğrafta görünen ARTES marka minik dikiş makinası internet mağazalarında 33 TL ye satılıyor.SİNGER 'in dikiş makinelerini tavsiye ettiler ama o da fiyat olarak uygun gelmedi bana.Çünkü amatör olarak kullanacağım.Kullandığınız, memnun kaldığınız , ve tavsiye edebileceğiniz minik bir dikiş makinesi markası var mı?Neşe Tuana

2 yorum:

Afet Ergü Şaşmaz dedi ki...

sakın almayın, ben geri yolladım, dikiş dikiştir, ister bir peçete dikin, ister bir ceket, önemli olan makinaın kullanılması. bir süre sonra ip atlıyor, gürültüsü cabası sorunlar bitmiyor, bir masa örtüsü kenarını dikiceksiniz, basit bişey, ama makina diktiğinizden küçük olunca içinde kayboluyor, ara bul başı nerde sonu nerde. yine siz bilirsiniz, ben singer aldım, çok memnunum, benim biraz daha profosyonel ama yapmak istediğiniz şeye göre makina size teslim olur.

Neşetuana dedi ki...

çok teşekkür ederim.Singer'in modellerine bakayım ben:)

muhasebe programları - indir - ilan ver