28 Haziran 2010 Pazartesi

Eren Talu Defne Samyeli

Eren Talu ,Ayşe Arman ile yaptığı röportajda, Defne Samyeli ile olan  evliliğinde yaşadığı bütün mahremiyeti anlatmış.Daha önce de aynısını Defne Samyeli yapmıştı.İki eski eş, çocuklarını unutarak birbirini yıpratma kavgasına girmiş gibi görünüyor.Arama motorlarına "Defne Samyeli, Eren Talu" yazdığınızda, birbirleri hakkında verdikleri röportajların tam listesine ulaşabiliyorsunuz.Birkaç yıl sonra çocukları da muhtemelen o yazıları okuyacaklar.

Eren Talu bir konuşmasında " Defne, evliyken başkasına aşık oldu" diyor.
DEfne Samyeli " Eren, 14 yıl boyunca beni aldattı" diyor.

Madem böyle bir ilişkiniz vardı neden 14 yıl gibi bir süre beraber kaldınız?Bazen ne kadar zor olsa da insanların boşanması, ayrılması daha doğru galiba.Saygısız bir beraberliktense ayrılmak daha iyidir..

Eren Talunun röportajdaki şu yazısı çok dikkatimi çekti, okurken ben bile utandım ;

"Sadece sabahlara kadar bilgisayar başında, yatağa 5'te geliyor. Adamla chat'leşiyorlarmış. Bir akşam çalışma odasına girdim, baktım internette, beni görünce apar topar bilgisayarı kapattı. Tam o sırada Blackberry'sine mesaj geldi, hem bilgisayara hem telefona aynı anda geliyor ya... Masadaki cep telefonunu elime aldım, koştu, elimden kaptı. Adamdan gelen mesajı görmemi istemiyor. Sildi mesajı. “Kimden?” dedim. O anda bir senaryo yazıverdi. Amerikan Konsolosu'nun evinde bir davet varmış, ben yoktum, orada Avusturalya Konsolosluğu'nda çalışan bir adamla tanışmış, adam buna ilgi duymuş, bizimki de adamın maillerine yanıt vermiş, küçük tehlikesiz bir flörtmüş ama ben tanık olduğum için de çok utanmış... Ben de yedim. Belki de yemek istedim. Fakat içime bir şüphe de düştü..."

Hiç değilse çocuklarının annesi olduğu için kendi aralarında halletmeliydi.İnsanların onca yıl beraber acı tatlı anıları olduktan sonra böyle birbirlerini rezil etmeleri, özel hayatlarını birbirlerine zarar vermek için anlatmaları çok acı.İnsanların özel hayatını başkalarına yansıtması, anlatması hiç kabul edilebilir bir durum değil.Kol kırılır, yen içinde kalır...

İnsanları, evlilikten soğutuyorlar..Ayrılmışsınız bitmiş.hiç değilse çocuklarınızı düşünerek susmanız gerekiyor...

Eren Talu- Ayşe Arman röportajına buradan ulaşabilirsiniz.


Neşe Tuana

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver