15 Mayıs 2010 Cumartesi

Saç Rengi Değiştirme Programı

Bu sıralar saç rengimi değiştirmeyi düşünüyorum ama kuaförüm saç rengim kızılımsı olduğu için başka renklere dönüştürmenin zor ve yıpratıcı olacağını söyledi. Şimdilik badem yağı ile bakım uyguluyorum. Bazı markaların saç bakım kremlerini tavsye edenler oldu ama ben onlara hiç güvenmiyorum. Çünkü hepsinin içinde kimyasal maddeler var. Şampuanlardan dolayı zaten yeterince kimyasalı içine çekmek zorunda kalan saçlarıma, farklı yöntemlerle eziyet çektirmek de yıpranmasına sebep oluyor. Badem yağı doğal bir yöntem olduğu için, uzun zamandır kullanıyorum. Ve memnunum.

Saç rengimi değiştirmeden önce photoshopta renk değiştirerek uygulamasını gördüm. Saç rengini değiştirmek photoshop bilmeyenler için zahmetli olabiliyor ama "bu" siteden çok rahat bir şekilde saç renginizi ünlülerin saç renklerinden seçerek değiştirebilirsiniz. Başlıkta program dedim ama daha çok programın bir siteye uyarlanmış hali gibi.

Siteye üye olduktan sonra "upload" dan bir resminizi siteye yükleyerek, yüz, göz, dudak, saç şekillerinizi değiştirebiliyor, elf makyaklarından istediklerinizi uygulayarak makyajsız yüzünüze makyaj da yapabiliyorsunuz.

Ayrıca, Göz renginizi değiştirdiğiniz kısımda lens markalarının reklamını da yapıyorlar.Ticari ve eğlenceli bir site olmuş.

Saç rengini değiştirmek isteyen bayanlar için güzel bir site .İşte kendi fotoğrafımı kullanarak yaptığım deneme;
Allah kimseyi doğal halinden ayırmasın =)

Saç renginizi, göz renginizi değiştirmek için siteye BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz.

Neşe Tuana

9 yorum:

Newbahar dedi ki...

Taş bebek gibi çıkmışsınız sevgili tuana:))
Madem ki doğal saç renginiz kızıl, ben size kınayı tavsiye ediyorum. Gerçekten boya hem saçı yıpratıyor, hem döküyor, hemde beyazları artırıyor.
Yüzlerce kere saçımı boyayıp, yıprattıktan sonra 34 ünde aklım başıma geldi. Kına sayesinde çok parlak ve canlı saçlarım var artık.

Neşetuana dedi ki...

Newbaharım, önerileriniz için çok teşekkür ederim.:)

Adsız dedi ki...

siz nasıl değiştirdiniz saç renginizi, ben bir türlü beceremedm bu sitede.. tarif edebilirmisinz rica etsem?

Neşetuana dedi ki...

Adsız; üye girişi yaptıktan sonra, upload kısmından fotoğrafınızı yüklüyorsunuz, 'hair' bölümünden açılan ünlülerin saç örneklerinden beğendiğinizin üstüne tıkladığınızda resminize entegre oluyor.

Adsız dedi ki...

saç rengimi nasıl değiştiricem? yapamadım, tıkladıgım yerde başka bi link çıkıyor.:/

Adsız dedi ki...

allah razı olsun bizi nasıl bir büyük dertten kurtardınız rekler pek uymasada idare etcez artık

Adsız dedi ki...

bende böyle bir program aryordum tesekkrler ancak ne kadar güvenilir bi site bu.yani fotoğrafımı yüklesem üzernde oynasam sadece ben göreyim istiyorum.bilgilendirirseniz cok sevnrm

Adsız dedi ki...

iki gündür bununla uğraştığımı söylesem belki bana gülersiniz fakat saçlar o kadar dağınık ve saçma sapan çıkıyor ki beceremiyorum asabım çok bozuldu lütfen yardım edin.neredeyse gerizekalı olduğumu düşünmeye başladım

dbest dedi ki...

Nezamandır böyle bir proğram arıyordum teşekkürler canım.

muhasebe programları - indir - ilan ver