15 Mayıs 2010 Cumartesi

Flormar Turbo Boost


Flormar Turbo Boost, sadece hacimli kirpikler için kullanılabilecek bir rimel.Eğer kısa ve kıvrık olmayan kirpiklere sahipseniz, turbo boost'ı kullanmak kirpiklerinizi şekilsiz ve daha kısa bir hale getirecektir.

Dolgun ve uzun kirpiklere hitap eden bir Rimel olduğu için, uzun kirpikleri tek tek ayırarak hacim veriyor.Kalın fırçalı rimelleri daha çok tercih ediyorum ama kirpiklerim uzun olduğu için makyaj yapmak istemediğim günlerde Flormar Turbo Boost Rimel'i kullanıyorum, doğal duruyor.

Fiyatı her yerde değişiyor sanırım, Flormar'ın kendi satış sitesinde 12,51 TL ye satılıyor ama ben anneler günündeki indirim sırasında kozmetik merkezinden 4 TL ye aldım.Kozmetik ürünlerinin farklı yerlerdeki böyle uçurumlu fiyat farklılıklarını anlayabilmiş değilim..


3 yorum:

papatyaninguncesi dedi ki...

bu fiyat farkını flormar a mail atarak bildirdim.il ve ilçelere göre değişiyormu fiyatlar diye ama tuğba hanımdı attığı mesajdan pek inanmamış gibi geldi bana.benimle aynı fikirde bulunan bir arkadaş çıktı :) bazıları 5li far paletini 7 liraya alırken ben 12.5 ödedim

Modavesaire dedi ki...

SANA BİR HEDİYEM VAAAR BLOGUMDA.
http://modavesaire.blogspot.com/

TIKLAR MISIN :)

Neşetuana dedi ki...

papatyaninguncesi ; Bu kadar fiyat farklılıklarının olması gerçekten çok garip.Firmaların tatmin edici bir açıklaması olması gerek..

Burcucum; teşekkür ederim, bakıyorum hemen.

muhasebe programları - indir - ilan ver