7 Mayıs 2010 Cuma

Deniz Baykal'ın Seks Kasedi


  Gündemi takip edemiyorum artık.Hergün garip, ama inanılmaz nitelikte olmayan haberler türemeye başladı.

  Yabancı devlet başkanlarının sevgilileriyle, sex kasetleri ile olan skandallarını duymaya alışmıştık ama bu sabah internet haberleri sitelerini gezerken; " Deniz baykal'ın seks kaseti  varmış" yazılarını görünce, hala uyanamadığımı düşündüm.Ama yok haber bütün internet sayfalarına yayılmış.Sitelerden okuduğuma göre Vakit haberi internet sitesinde kasetle beraber yayınlamış. Haber vaktim internet sitesini ziyaret edince durumun öyle olmadığını anladım.Video ve haberle ilgili ayrıntılı bilgiye BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz.

Neşe Tuana

4 yorum:

komançi dedi ki...

bende sabah facebookta gördüm şaka sandım ama. detayları sanırım akşam haberlerinde ögreniriz.

ece derin dedi ki...

rezil insanlar secim yaklaştıkca camur at izi kalsın a kalkışıyo. kendi yedikleri gercek haltları gizleyip inkar edip namuslu ınsanlara kendi gazetelerinde iftira atıyor.vakit taraf atv..yandaş medya işte.bunlar ne derse tersi doğru.

Neşetuana dedi ki...

komançiler; evet, akşam haberlerinde ayrıntılı çıkar heralde.

ece derin; aslında kimsenin yaptığı gizli kalmıyor.Ortada gerçekten bir kaset varsa bu iftiraya girmez sanırım.ÖZel hayatın ihlali durumu olur ancak.

Adalet eninde sonunda doğrusunu söyler:)

Hayattan Azıcık dedi ki...

ortada ne kasetler varken al aşağı edilip ortadan kaldırıldı. Yeterki muhalefete iftira olsun da ne olursa olsun... Ayrıca bu kasetler artık saçmalık olmaya başladı yakında üretilen kasetleri belli gazeteler yanıında ek olarak verecek.

muhasebe programları - indir - ilan ver