9 Mart 2010 Salı

YetenekSizsiniz Yarışması


"Yetenek Sizsiniz Türkiye" yarışmasında bir yarışmacı Bülent Ersoy taklidi yapınca Hülya Avşar zehir zemberek bir yorum yaptı. (Hülya Avşar'ın sözleri "Bütün gaylerin, eşcinsellerin veya homoseksüellerin sesini birbirine benzediği" mealindeydi. Dolayısıyla bu sözler Bülent Ersoy'un sesinin de "O" seslerden olduğu ima edildi)  

Ülkemizde başarılı bu kadar çok ses sanatçısı var iken, neden Hülya Avşar'ın Yeteneksizsiniz Programına jüri üyesi olarak seçildiğini anlamış değildim.Elemelere ses yeteneğini göstermek amacı ile katılan -neredeyse- bütün yarışmacılara program süresinde söylediği söz hep aynı ; " detone oldun, detone olmadın..."

Bu hatun müzik adına başka bir kelime bilmez mi? diye düşünmüyorum aslında, çünkü Hülya Avşar'ın sesinin güzel olmadığı bilinen bir gerçek.Oyunculuğuna diyecek yok ama ses olarak başarılı bir sanatçı diyemeyiz kendisine.
 

Yarışmada Bülent Ersoy takliti yapan yarışmacıya yaptığı yorumda Bülent Ersoy'u küçük düşüdürdü sanki.Gerçi Hülya Avşar kötü niyetle birşey söylemez halkta bunu iyi bildiği için konu büyümez ama en kısa zamanda yorumunu düzeltmesi gerek.Sonuçta Bülent Ersoy bu ülkede kabul görmüş bir sanatçı ve "O" grupla alakalı bir kişilik değil.

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver