26 Mart 2010 Cuma

Uno Büyümek Ekmeği


Birkaç gündür  sabah kahvaltılarında," Uno Büyümek " yemeye başladım.Aslında kahvaltıda sütlü ekmek tercihimdir ama Büyümek' in de sütlü ekmek gibi olması ve tost ekmeği şeklinde görünmesi ilgimi çekti.Evet itiraf ediyorum ki, dışında cici renkli bir logo olması da cabası.Hala çizgi film seyreden biri olarak, gıdaların üzerindeki çizgi film karakterleri de çok  hoşuma gider.

Evde herkes genelde taş ekmeğini tercih ediyor.Taş ekmekler gramaj olarak daha ağır ve doyurucu ama bayatlayınca çok sert oluyor.Ben de ekmek, pilav, dolma gibi gıdaların her zaman yumuşak olmasını tercih ediyorum.Annem bu yüzden bana "yaşlılar gibi yiyorsun " diyor :) Mesela ben sert ekmeklerin hep içini yerim.Sütlü ekmek, pofidik şekerler gibi yumuşacık oluyor.

Sütlü ekmek'ten sonra 2. favorimde Uno Büyümek oldu.Tamamiyle doğal bir ekmek olduğu için rahatlık ile yenilebilir.Miniklerin beslenme çantasında da mutlaka bulunması gereken bir gıda.Uno Büyümek'i yemeli, yanında da 1 bardak sıcak süt içmeli :)Sevdim ben bunu!

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver