25 Mart 2010 Perşembe

Twitter DAYIM


Facebook Amca, ,Twitter Dayım' dan sonra internet teknolojilerinin arasına birde Friendfeed Hala'yı ekledim,böylece çekirdek aile teknolojim tamamlanmış oldu. :) Hala, amca oldular ama Hani yalan da değil, internet yaygınlaştıkça insan ilişkileri sosyal ağlardan devam etmeye başlıyor. İnterneti yakın akrabalardan çok görür olduk..Babaannem bile, msn' de yurtdışındaki kızları ile chatleşmeye başladı. :) Yakında Facebook sahibi de olursa bu duruma hiç şaşırmamam lazım.

Sahi şimdi benim facebook,twitter,Friendfeed gibi adreslerim olduğuna göre; yaşlandığım zaman, benim torunların ninelerinin de facebook'u olmuş olacak.Şimdiki zamana göre düşünürsek, ne klas bir olay :P "Beyaz saçlı nine nesetuana, facebookta kırış buruş yüzünün fotoğraflarını yayınladı, diğer neneler fotoğraflarına yorum yaptılar.. " Torunumla msnde chat yapıyoruz.. Falan.. :)

Bir an, böyle hayallere daldım gittim.Garip oldum şimdi bak!Torunlarım olacak çocuklar, ilerde miras kavgasına,  blogumu paylaşmaya çalışırlarsa birde...Yandık o zaman..:)

Teknoloji çağ değiştikçe çok garip bir duruma bürünüyor değil mi?

Bu arada twitter'da buradayım ;
http://twitter.com/nesetuana
FriendFeed' de buradayım:
http://friendfeed.com/tuanna1
Facebook'ta  da benden başka nesetuana yok zaten :)

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver