30 Mart 2010 Salı

Temizlik Ürünlerim :)"Temizlik imandandır " Hadis-i şerifine binaen, kendime göre bayağı bir titizim. :)Aslında öğrencilik zamanlarında evi temizlemek, derslerden dolayı pek önemsediğim birşey değildi.Ama üniversite bitince temizlik delisi olmaya başladım.Şaka şaka :) Herşeyi dozunda yapmayı, yaşamayı seviyorum.Aşırı yapılan hiçbir şey bana mutluluk vermez...

Efendim, lafı çok uzattım ama asıl amacım ; evde, benim için vazgeçilmez olan temizlik ürünlerimi tanıtmaktı.

1.si ; en çok memnun olduğum, yerleri silme kovasına dökerken bile kokusuna bayıldığım ıslak zemin temizleyicisi : Bingosil-Bebek Kokulu...

2.si ; Fonex Antibakteriyel Sıvı Sabun.Onun da kokusundan ve kalitesinden oldukça memnunum.Diğer Antibakteriyel sabunlarda olduğu gibi, cilde veya göze zarar veren herhangi bir katkı maddesi içerisinde bulunmuyor.

3.sü de; Cif Bulaşık Deterjanı Aslında onu yeni aldım.Bu zamana kadar evde hep Pril Bulaşık Deterjanı kullanıyorduk ama bir de bunu denemek istedim.Cif , yağlı zeminleri temizleme ürünlerindeki kalitesinden sonra, bulaşık deterjanlarını gittikçe geliştirecektir.


5 yorum:

aydilber dedi ki...

hayatımızın vazgeçilmezleri...temizlik ürünlerinin hastasıyım...ürünler gerçekten güzel

Nilgün Komar dedi ki...

şekerim.. sende ben gibisin beğendiğim deterjanlar klasik haline gelir bendede.. cif bulaşık deterjanını çok severim.. zaten cif'in nerdeyse tüm ürünlerini kullanırım.. hele spreyli ürünleri varya.. off.. temizlik yapasım geldi ;:)))

Neşetuana dedi ki...

aydilber;onlar olmadan olmuyor işte :)

Çelebi74; Böyle kokulu, güzel temizlik ürünleri olunca temizlikte hobi haline geliyor canım :)Cif'in ürünleri de gerçekten çok kaliteli.

mutfakcini dedi ki...

Ahh o bingosil kokusu yokmuuuu :) bardağa koyup içesim geliyo,o kadar yani :)

Neşetuana dedi ki...

EBRULİ;Aynen ben de.Nasıl bir kokudur o, bebek kokusu gibi. :)

muhasebe programları - indir - ilan ver