26 Mart 2010 Cuma

Lady Gaga ve Beyonce Telephone KlibiTüm dünyada milyonlarca hayranı olan Lady Gaga ve Beyonce 'Telephone' isimli klipte biraraya geldiler. Kadınlar Hapishanesi'nde geçen ve daha sonra birlikte dışarı çıkan ikilinin başından geçenlerin anlatıldığı klip, aykırılıklarla dolu.


Klipteki bütün sahneleri sansürsüz olarak bu videoda bulabilirsiniz.

Klibin bazı sahneleri yüzünden sansür almış,şüphesiz  daha masumhane bir senaryoya da sahip olabilirdi, ama LADY Gaga' nın sansürsüz bir olayı olmasa olmaz..

Klibi izleyince insanın " bütün hapishanedeki kadınlar bu kadar bakımlı ve boyalı mı ?" diye sorası geliyor.Eğer öyle ise hepsinin mankenlik yapması gerekiyor, oralarda ne işleri var. :P

Hapishanedeki Gardiyan bayanlarda oldukça modern.Hani klip olduğunu bilmesek, cennetteki bir hapishaneye mi düştük diye düşünülebilir :P

Gaganın Sigaralarla bezenmiş gözlüğü de dikkat çekici.Sigaraya özendirici olarak tasarlanmış bir havası var.
Bazı sahnelerden anlıyoruz ki , Gaga kıyafet seçiminde olduğu kadar yemek yapmakta da hiç iyi değil.Zaten görüntüsü kendini fazlasıyla ele veriyor.

Klip güzel tasarlanmış olabilir ama şarkı tamamen arka planda kalmış.Yine de abartılı reklamlar ile gündemden düşmeyeceği kesin gibi görünüyor.

Hiç yorum yok:

muhasebe programları - indir - ilan ver